Neděle 28. listopadu 2021
Svátek slaví René, zítra Zina
Zataženo, déšť se sněhem 2°C

Nevěsta Grafová a ženich Agassi: Chystají královskou veselku!

Autor: ris

Randil s obletovanou modelkou a herečkou Brooke Shieldsovou, když ale tenista Andre Agasi viděl v televizi rozhovor s kolegyní z branže Steffi Grafovou (52) láskou se mu zamotala hlava. Letos to bude dvacet let, co mu někdejší světová jednička řekla »ano«.

A kulaté výročí to bude jaksepatří. Podle německého deníku Bild je v plánu znovuobnovení manželského slibu. To proto, že v roce 2001 si dvojice svatební den neužila podle vlastních představ. Tehdy se brali na rychlo jen před svými maminkami a jen o čtyři dny později se jim narodil syn Jaden Gill (19).

Teď to bude paráda se vším všudy, při níž si Steffi bude v bílých šatech připadat jako královna. Hosty se to prý bude jen hemžit. A kromě syna se z toho štěstí bude radovat i jejich dcerka Jaz Elle (18).

„Zamiloval jsem se do ní, jakmile jsem viděl její rozhovor ve francouzské televizi. Uchvátila mě její přirozená krása,“ vzpomínal ve své knize Open Agassi. Než si ho Grafová pustila k tělu, uháněl ji několik měsíců. Povedlo se. Na důkaz lásky si 22. října 2001 vyměnili snubní prstýnky.     

Slavný tenisový pár Steffi Grafová a Andre Agassi
Slavný tenisový pár Steffi Grafová a Andre Agassi