Neděle 26. května 2024
Svátek slaví Filip, zítra Valdemar
Oblačno, bouřka 21°C

Pohádkové období stříbrné medailistky Vondroušové: Po životním úspěchu zásnuby!

Autor: ptr

Může být ještě lépe? Tak takovou otázku si snad musí pokládat čerstvá medailistka z olympijských her v Tokiu Markéta Vondroušová (22). Poté, co zavřela ústa všem pochybovačům spanilou jízdou, která se zastavila až ve finále na raketě Švýcarky Benčičové, teď slaví další velký životní milník. Její milovaný Štěpán Šimek (24) ji požádal o ruku!

Znají se odmala, randí spolu od doby, kdy bylo Markétě patnáct. Také Štěpán válel tenis, kariéru mu ale utnulo zranění. Nyní se tedy odhodlal k velkému kroku. Svou vyvolenou požádal o ruku a ta souhlasila. „Můj navždy,“ napsala Markéta k fotce, na které se chlubí zásnubním prstenem i svou láskou.

Že jsou spolu náramně spokojení, dokládá i to jak moc si notují. Jsou jako jedna duše, poslouchají stejnou hudbu, sledují filmy a seriály. Ti dva se prostě hledali a tak není divu, že své city chtějí stvrdit i oficiální cestou. Vondroušová tak sbírá po nepovedeném začátku roku jeden šťastný moment za druhým. Nyní už je pouze otázkou, zda jedna z našich nejlepších tenistek bude i nadále vystupovat pod svým dívčím jménem, nebo další úspěchy bude zapisovat jako paní Šimková.

S přítelem Štěpánem Šimkem je Markéta Vondroušová na jedné vlně!
S přítelem Štěpánem Šimkem je Markéta Vondroušová na jedné vlně!