Pondělí 6. prosince 2021
Svátek slaví Mikuláš, zítra Ambrož / Benjamín
Zataženo, déšť se sněhem 2°C

Pastrňák s přítelkyní po tragédii: Rande v korunách stromů!

Autor: sm

David Pastrňák (25) a jeho přítelkyně Rebecca Rohlssonová se letos museli vyrovnat s velice citlivou a bolestivou událostí. Tím větší mají fanoušci radost, když na tváři dvojice vidí opět úsměvy. Tentokrát se pár vyrazil pobavit do přírody a Rebecca prozradila, jaké je jejich nejoblíbenější místo pro rande!

„Zpátky na naše nejoblíbenější místo pro rande,“ pochlubila se Rebecca na svých sociálních sítích a sdílela video z lanového centra v přírodě, které se nachází v Bostonu. Jak je patrné z fotek návštěvníků, areál nabízí pořádnou dávku adrenalinu, kterou svým příspěvkem potvrdila i Pastova půvabná blondýnka.

Na videu, který sdílela, k ní Pastrňák přijíždí na jedné z atrakcí připomínající sjezd na skateboardu. Tenhle ale namísto koleček sjíždí po laně a je vysoko na zemí.Jak vzápětí na záběru sám David přiznává, i on měl tak trochu strach: „Strašně jsem se bál, že to nezvládnu," směje se po dosažení cíle.

Pár se bavil v lanovém parku.

David a jeho přítelkyně švédského původu koncem června oznámili tragickou zprávu v podobě úmrtí teprve šestidenního syna. Co přesně se chlapečkovi stalo pár neupřesnil. Tím větší váhu má pro fanoušky ale jakákoliv fotka, na které vidí, že se rodák z Havířova a jeho partnerka opět usmívají.