Pondělí 29. listopadu 2021
Svátek slaví Zina, zítra Ondřej
Oblačno, sněžení 1°C

Zamilovaná dvojice Korda a Nedvědová opět v Praze: Rande na Jágrovi! A pak makat

Autor: ptr

Už řadu měsíců se jim daří obtížný úkol. Tenisová naděje Sebastian Korda (21) a dcera fotbalové hvězdy Pavla Nedvěda Ivana (24) udržují vztah na dálku a jejich láska vzkvétá. O to více si váží společných chvilek. Naposledy se spolu zvěčnili na randíčku při hokejové bitvě Jágrova Kladna proti pražské Spartě.

Společný čas si užívají jak to jen jde a české kořeny nezapřou. I když velkou část života strávili oba v cizině, ať už ve Spojených státech nebo Itálii, tak se do kouzelné Prahy vždy rádi vrací. V neděli si spolu zaskočili do O2 areny na extraligovou bitvu.

Který sportovní fanoušek by taky nechtěl na vlastní oči spatřit žijící hokejovou legendu. Na ledě se totiž proháněl Jaromír Jágr . Když k tomu přidáme čerstvě ženatého Tomáše Plekance a na druhé straně domácí Spartu, dostaneme pořádně atraktivní hokejový koktejl. Takovou nabídkou nepohrdl ani zamilovaný pár.

A byli svědkem pořádného dramatu. Napínavý zápas nakonec po nájezdech ovládli kladenští Rytíři a připsali si cenné dva body. Pro Sebastiana s Ivanou však bylo důležitější, že mohli být zase chvíli spolu, což doložili zamilovanou fotkou, kde se k sobě roztomile tiskli a Ivanka ji doplnila srdíčkem.

Sebastian ale nezapomíná ani na sport, který ho živí. Hned druhý den už zase dřel na kurtech tenisové Sparty. Pořádný drill ho vynesl už na 38.místo žebříčku ATP a rozhodně to nemusí být konečná. Určitě by rád v dohledné době se svou milou opět oslavil nějaký turnajový triumf.

Zamilovaný pár Sebastian Korda a Ivana Nedvědová.
Zamilovaný pár Sebastian Korda a Ivana Nedvědová.