Úterý 28. září 2021
Oblačno, déšť 21°C

Zamilovaný Korda s Nedvědovou: Romantika na pláži a pak kruté loučení!

Autor: sm

Láska na dálku je těžká věc, a tak se krásná dcera fotbalisty Pavla Nedvěda a syn tenisového dlouhána Petra Kordy snaží společné chvíle užívat na maximum. Jako třeba teď, když se v objetí tulili  na jedné z nádherných floridských pláží. 

Půvabná blondýnka a dcera fotbalového velikána s fanoušky v uplynulých dnech sdílela na sociálních sítích příspěvky z Floridy. Právě v tomto místě má také rodina Nedvědových a Kordových své domy. Navíc jen kousek od sebe!

Sebastian Korda se navíc v Americe narodil a celý život tam také žije. Profesně šel ve stopách svého otce, dal se na tenis a momentálně začíná na hřišti sklízet příjemné úspěchy. Na kurtech ale reprezentuje svou rodnou zemi.

Ivana se Sebastianem si užívali sluníčka na pláži...
Ivana se Sebastianem si užívali sluníčka na pláži...

Jak se zdá, dobré vztahy má Ivana také se Sebastianovými sourozenci. Kordova sestra Nelly (23), která je nejlepší golfistkou světa, reagovala na romantické fotky zamilovaného páru několika srdíčky.

Romantiku na pláži teď ale zamilovaný pár musí zase na chvíli vyměnit za všední realitu. Ivanka zamířila zpátky do Evropy a Sebi má před sebou náročný konec sezóny. Už teď ale vyhlíží jdalší společné chvíle. „Za pět týdnů jsi zase můj,“ napsala Ivanka ke společné fotce.