Úterý 16. července 2024
Svátek slaví Luboš, zítra Martina
Polojasno 31°C

Snoubenka zesnulého Sádeckého (†24) potratila: Tenhle život chci mít za sebou!

Autor: ptr

Krutost osudu nezná mezí. Své o tom ví Šárka Božiková, která byla snoubenkou tragicky zesnulého hokejisty Borise Sádeckého (†24). Ovšem jako kdyby tato bolestivá ztráta nestačila. Krásná Šárka se nyní svěřila, že potratila plod jejich lásky.

Dojemné video, kde oznamovala své životní lásce tu šťastnou novinu o děťátku, zveřejnila na sociální síti Instagram. Bohužel jí osud vystavěl další neskutečně těžkou překážku v cestě za štěstím. „Byli jsme tři. Z tří se stal jeden. Tento život musím prožít co nejšťastněji, ať mi rychle uběhne, abych se mohla rychle setkat s vámi dvěma,“ připsala srdcervoucí vzkaz.

Šárka tvořila se svou láskou Borisem pár více než deset let a plány na společnou budoucnost byly nalajnované. Vždyť dvojice byla zasnoubená a měla založit rodinu. Místo svatby a mateřských povinností má nyní půvabná blondýnka srdce plné bolesti.

Boris Sádecký měl srdeční kolaps 30. října během zápasu nadnárodní rakouské ICE Hockey League. I přes okamžitou pomoc lékařů už se z následného umělého spánku neprobral.

Boris Sádecký a jeho snoubenka Šárka
Boris Sádecký a jeho snoubenka Šárka