Sobota 13. dubna 2024
Svátek slaví Aleš, zítra Vincenc
Polojasno 19°C

Drsný rozchod reprezentanta Jankta a jeho ex Ottomanské: Zpověď z pekla!

Autor: nem

Rozchod od stolu a od lože nebývá špacír zábavním parkem. Zvláště, když jde o děti. Ovšem případ fotbalového reprezentanta Jakuba Jankta (26) a Markéty Ottomanské, to je pekelná etuda.

Zpověď Markéty je drsná jako kolíky kopaček záložníka národního áčka a španělského Getafe Jakuba. Odehrává se uprostřed soudní tahanice o alimenty a péči o synka Davida (2).

„Dohoda o výživném není uzavřená. Když mi ji poslal, začal najednou měnit podmínky a tlačit mě ke zdi. Snaží se mě manipulovat a vydírat, abych teď, protože nic neposílá, došla do situace, že nám dojdou prostředky a budu nucena přistoupit na jeho podmínky,“ napsala Blesku Markéta Ottomanská.

„Když jsem nesouhlasila s jeho výší výživného, napsal mi, že pokud nebudu okamžitě souhlasit s jeho návrhem, tak zavolá policii, že jsem syna unesla. Policista, který mi volal, se sám divil jeho chování. Říkal, že bylo podezřelé,“ popsala epizodu se strážcem zákona.

Markéta nezmiňuje fyzické násilí ve zkrachovalém vztahu, ale svěřuje se: „Jednalo se o psychické týrání. Když jsem byla otočená zády, plivnul na mě před synem a nestalo se to poprvé. Když jsme žili v Itálii, týden se mnou nemluvil a na mé dotazy, proč nekomunikuje, na mě plivnul,“ vybavila si Markéta fujtajbl scénu z Janktova angažmá v Sampdorii Janov.

S malým Davidem žije v Česku už od loňského května. „Jezdili jsme za Jakubem do Madridu od září každý měsíc zhruba na čtrnáct dní, ale jelikož o syna nejevil zájem a mě verbálně ponižoval, nebylo v mých silách v návštěvách pokračovat. Již přes měsíc se neozývá a Davídka neviděl od 25. února. Za celou dobu mu ani nezavolal, a když byl v Praze, ani se nepokusil se s ním vidět. Je to smutné,“ píše Markéta Ottomanská. Ano, je, velmi a bez odezvy z druhé strany.

Blesk nabídl Janktovi prostor k jeho pohledu na nechutné dění, leč on ho odmítl. „Děkuji za tuto možnost, nicméně vyjadřovat se k této věci nebudu,“ vzkázal Jakub Jankto.

S rodinnou idylkou je od listopadu šmitec
S rodinnou idylkou je od listopadu šmitec
Království Sampi. Jankto ukázal esportové sídlo za 30 milionů
Video se připravuje ...