Neděle 14. srpna 2022
Svátek slaví Alan, zítra Hana
Oblačno, déšť 24°C

Muradov otevřeně: Popsal napadení opilými Rusy! Proč mu Česko nechce udělit trvalý pobyt?

Autor: sm

Život se s ním nepáral. MMA zápasník Machmud Muradov (32) pocházející z Uzbekistánu v jednom z čerstvých rozhovorů popsal svůj strastiplný příběh. V minulosti se například musel vyrovnat s finančními problémy rodiny, když měl tatínek vážnou nehodu. Sám bijec ale později zažil krušné chvíle poté, co jej v práci napadli opilí Rusové...

Muradov se o svém životním příběhu rozpovídal pro Novinky.cz. Promluvil například o tom, jak se kdysi vydal pracovat do Ruska, aby pomohl své rodině, která byla finančně zatížená po nehodě Muradova otce. Ten po havárii zůstal upoután na invalidní vozík a rodina potřebovala peníze. „Pracoval jsem tam na stavbě. Spolu se mnou tam byli i Rusové, kteří strašně moc pili. No a když to přehnali, začali být agresivní a rvali se,“ nastínil MMA bojovník, který se podle svých slov dostal s opilými Rusy do konfliktu.

„Při jednom z těch konfliktů mě postřelili do hrudi, dodnes tam mám jizvu. Vlastně jsem měl tehdy obrovské štěstí, že byla právě zima a venku bylo minus čtyřicet stupňů, měl jsem proto na sobě hodně oblečení. Jinak by to asi dopadlo mnohem hůř. Při dalším konfliktu mě zase bodli do břicha,“ popsal partner zpěvačky Moniky Bagárové s tím, že kdyby jej tehdy přátelé na rukou neodnesli do nemocnice, možná tato šarvátka mohla mít tragickou dohru.

VIDEO: Nejslavnější čeští zápasníci
Nejslavnější čeští zápasníci: Samuraj, terminátor i hrobník
Video se připravuje ...

Jednou z věcí, jež Muradova v Česku trápí je boj s úřady, kteří mu nechtějí udělit trvalý pobyt. Údajně má totiž představovat pro republiku nebezpečí. „Nechápu, kde to vzali. Každou noc usínám a přemýšlím, co jsem udělal špatně. A na nic nepřicházím,“ smutní bijec, který v rozhovoru nevyloučil, že problémem mohou být lidé, se kterými se schází.

„Tohle já neřeším. Každý se přece s někým stýká. Vy taky chodíte s různými lidmi na kávu. A pokud má někdo z těch lidí, se kterými se občas vidím, problém, tak je to jeho problém. Ne můj. Mě to nezajímá, co tady kdo dělá. Pokud má někdo za sebou kriminální nebo jinak pochybnou minulost, měla by to řešit policie, ne já,“ nechápe Uzbek, který má s účastnicí první řady Česko Slovenské SuperStar dvouletou dceru Rumiu. 

Veselku ale pár v brzké době neplánuje. „Ne, my máme krásný vztah i bez papíru. Nepotřebuju se ženit jenom kvůli tomu, abych bral Moniku jako svou ženu. Mám ji rád, mám rád i naši malou dceru, na tom se nic nezmění. Peníze, které by ta svatba stála, dám radši dětem z dětského domov,“ má jasno Muradov.

Machmud Muradov otevřeně promluvil o svém strastiplném příběhu
Machmud Muradov otevřeně promluvil o svém strastiplném příběhu