Sobota 30. září 2023
Svátek slaví Jeroným, zítra Igor
Polojasno 24°C

Bývalá partnerka Jankta nechápe: Utratil miliony, ale na syna dává směšnou částku

Autor: sm

Stává se z něj krkavčí otec? Aspoň tak Jakuba Jankta vykreslila jeho bývalá partnerka Markéta Ottomanská, se kterou má malého syna Davida. Na toho podle své ex odmítá platit cokoliv nad rámec soudního rozhodnutí. V soukromí přitom hýří penězi!

Markéta si webu Expres posteskla ohledně své finanční situace. Výdaje má nejen za sebe, ale i za syna Davida, na kterého ji Jankto údajně nechce platit výživné. Nedávno přitom investoval pořádný balík do svého esportového projektu. 

„Jeho několikamilionová investice mě celkem překvapila. Vlastnímu synovi totiž za posledních pět měsíců poslal jen čtrnáct tisíc korun, a to jen proto, že to má soudně nařízené,“ nechápe Markéta, která si po vzoru své koučky Helena Houdové udělala kruz a snaží se lidem pomoci uzdravit z toxických vztahů. S modelkou a dalšími ženami, které jsou podobně založené, před časem vyrazila do Egypta.

Jakubova lhostejnost k vlastnímu synovi nechápe nejen ona, ale ani její okolí. „Je to smutné a všichni moji přátelé jen kroutí hlavou,“ říká Markéta. Ta se kvůli tíživé finanční situaci musela obrátit na neziskové organizace.

„Hledám cesty, jak z této nepříjemné situace ven. Moc mi v minulém měsíci pomohl Klub svobodných matek. Požádala jsem si o příspěvek na bydlení a během pár dní jsem díky jejich úžasné práci mohla zaplatit nájem,“ prozradila webu brunetka.

Přesto, že musí Markéta momentálně každou korunu obrátit dvakrát, vypadá to, že svého rozhodnutí odejít ze vztahu s fotbalistou španělského Getafe vůbec nelituje. 

„Nevzdávám se. Jsem vděčná, že mám okolo sebe tak úžasnou rodinu a přátele, kteří mě podporují. Každá matka samoživitelka má můj obrovský obdiv. Jsem sice se synem už pět měsíců sama, ale jsem svobodnější, šťastnější a plná života. Přála bych každé ženě, která se vedle svého partnera trápí, aby se dokázala osvobodit,“ říká Ottomanská, která v minulosti nastínila utrpení, kterému ve vztahu musela čelit.

Jankto po ni měl například hodit židli, ponižovat ji a pohlížet na ní spíše jako na služku, než jako na rovnocennou partnerku.

Jankto svou investicí bývalou partnerku překvapil
Jankto svou investicí bývalou partnerku překvapil