Středa 29. června 2022
Svátek slaví Petr a Pavel, zítra Šárka
Oblačno, bouřka 30°C

Piqué naštval majitelku restaurace, pak přišla pomsta: Odhalila náhradu za Shakiru?

Autor: ptr

Jedno odmítnutí mu zadělalo na problém. Španělský fotbalista Gerard Piqué (35) naštval majitelku restaurace, když odmítl pozdravit jejího malého syna. Zhrzená matka se mu pak neváhala pomstít skrz sociální sítě. Zveřejnila fotku s prozatím neznámou ženou, která nahradila po jeho boku slavnou zpěvačku Shakiru (45).

Vše se odehrálo v hlavním městě Švédska. Piqué se ve Stockholmu dobře bavil v místním podniku, který vlastní Katrin Zytomierská. Mediálně známá žena ale neunesla fakt, že slavný fotbalista odmítl pozdravit jejího malého synka. Jako pomstu zveřejnila jeho fotku s blonďatou ženou, která ho doprovázela a k příspěvku napsala, že je hráč Barcelony jen nafoukaná primadona.

„Poslouchej mě Piqué, ty zoufalče. Pravděpodobně většina dívek na té párty tě chtěla. Když jsem tě uviděla já, jediné na co jsem pomyslela, byl můj syn. Jen jsem tě požádala, abys ho pozdravil. Řekl jsi ne. Proč? Jen proto, že umíš kopat do míče? To mě neohromí. Mrzí mě, že ti sláva stoupla do hlavy. Jsi nebožák,“ nebrala si Katrin vůbec žádné servítky.

Snímek byl pořízen na akci »Brilliant Minds«, kde fotbalista reprezentoval svou firmu Kosmos. Fotografie i celý příběh ihned obletěly celé Španělsko a nejen to. Tisk se poté snažil identifikovat Piquého společnici, ale zatím neúspěšně.

Zpěvačka Shakira a fotbalista Gérard Piqué se rozešli
Zpěvačka Shakira a fotbalista Gérard Piqué se rozešli