Pondělí 22. dubna 2024
Svátek slaví Evženie, zítra Vojtěch
Oblačno 6°C

Naštvaná žena Pljuščenka na dovolené: Cenzura! Jsme rukojmí!

Autor: pl

Pro některé lidi je instagram alfou omegou. Buďto je na něm někdo „jen“ zavislý, nebo si díky této sociální síti člověk vydělává. Stejně jako třeba Jana Rudkovská (47), manželka krasobruslaře Jevgenije Pljuščenka (39). Teď ji ale její oblíbená sociální síť pěkně namíchla. 

Rudkovskou dopálil především fakt, že kvůli smazání fotek přišla o desítky tisíc lajků. „To je tak úžasné, když instagram ráno smaže rodinné fotky Saši v plavkách, které nasbíraly desítky tisíc lajků,“ napsala Rudkovská s dávkou sarkasmu. „Nevěděla jsem, že děti musí na focení u moře nosit trička. Podle mě je to úplný nesmysl!“

Partnerku slavného krasobruslaře přitom smazání fotek vůbec nemusí trápit. Na sociální síti ji sleduje enormních 6,1 milionu lidí. „Zkuste říct dítěti, aby si i v horku vzalo triko, protože jinak nemůžete zveřejnit jeho fotku. Jak mu to mám vysvětlit? Nakonec jsme pro Sašu vyrobili triko na počítači,“ pokračovala Rudkovská, která evidentně považuje zveřejnění fotek svého syna v moři za životní nutnost.

Jsme rukojmí?

„Nakonec jsme dali na fotku modré srdce. Narušení lidé najdou problémy opravdu všude! A normální lidé jsou nuceni snímky dávat do rámečků a speciálních formátů, které zjevně nejsou určené pro zdravé lidi,“ zuřila Rudkovská. „Jako matka čtyř kluků chci pochopit smysl tohoto zákazu. Jsme rukojmí?“ dodala na závěr. Asi se neuvědomuje, že na internetu jsou i pedofilové, kteří mohou podobné fotky snadno zneužít. Zvlášť u veřejně známé osoby, která má miliony sledujících.

Rudkovské vadí cenzura na instagramu. S cenzurou názorů jiných národů ale problém nemá
Rudkovské vadí cenzura na instagramu. S cenzurou názorů jiných národů ale problém nemá