Čtvrtek 23. května 2024
Svátek slaví Vladimír, zítra Jana
Oblačno, déšť 21°C

Dětský koutek za téměř čtvrt milionu. Malý Pljuščenko hnízdí v luxusní kabelce

Autor: pl

Luxus, bohatství a hlavně spokojená rodina jako z reklamy. Přesně takhle se prezentují Pljuščenkovi, kteří aktuálně tráví dovolenou v Turecku. Kromě donášky jídla až na jachtu se Jana Rudkovská (47), manželka krasobruslaře Jevgenije Pljuščenka (39), pochlubila na instagramu také juniorem Arsenijem (1), jak si hraje v její kabelce od Diora!

Podporovatelé masového vraha Putina jsou ubytovaní v pětihvězdičkovém hotelu NG Phaselis Bay, ovšem podstatnou část dne tráví na jachtě. To dokládají i videa Rudkovské, která si natáčí poslíčky, jak jim na loďce nesou jídlo.

Není to ale jen dovolená ve stylu „nohy nahoru a klídek.“ Devítiletý Saša Pljuščenko například pravidelně cvičí se svým otcem i přesto, že o něm slavný krasobruslař řekl, že nemá talent. To roční Arsenij si chvíle krátí příjemněji. Konkrétně se před sluníčkem schovává v maminčině kabelce od Diora za více než 225 tisíc korun, kde si také hraje.

Pokud byste ale čekali obavy Rudkovské o zničení kabelky, tak na to zapomeňte. Ruská producentka se fotkami syna chlubí na sociální síti. ,,Dobré ráno," napsala Pljuščenkova žena pod příspěvek. Kdyby se ale přece jen malý Arsenij na kabelce vyřádil, má Rudkovská zásobu dalších.

Malý Arsenij, syn krasobruslaře Jevgenije Pljuščenka a jeho ženy Jany Rudkovské, si z drahé kabelky udělal dětský koutek
Malý Arsenij, syn krasobruslaře Jevgenije Pljuščenka a jeho ženy Jany Rudkovské, si z drahé kabelky udělal dětský koutek