Středa 4. října 2023
Svátek slaví František, zítra Eliška
Polojasno, déšť 26°C

Tragický výjezd fanouška Slovanu do Bosny a Hercegoviny: Domů už se nevrátil!

Autor: ptr

Slovan Bratislava smutní. Na výjezdu do Mostaru se stala tragédie. Jeden z fanoušků bratislavského velkoklubu náhle zemřel a nyní se řeší, jak dostat jeho tělo zpět k rodině na Slovensko. Přesun je totiž velmi finančně nákladný. O smutné události informovala stránka Ultras Slovan.

Oblíbený kamarád a dlouholetý podporovatel »Belasích« Michal Tesár podlehl údajně infarktu. Náhlý skon šokoval fanouškovskou obec nejznámějšího slovenského fotbalového klubu. „V nouzi poznáš své přátele. Obzvlášť to platí s fanoušky. Jeden z nás, dlouholetý fanoušek a výjezďák Michal Tesár, nečekaně absolvoval poslední výjezd s milovaným Slovanem v Mostaru a domů už se nevrátí,“ zněl úvod smutného sdělení.

„Ztráta fanouška je jako ztratit bratra, říká slavné motto všech ultras světa. Miškovo tělo je stále v Chorvatsku, odkud se jeho parta vrací už bez něj. Hlavním úkolem nás všech je nyní pomoci jeho rodině, aby se oni i my mohli důstojně rozloučit. Miškova rodina je ve velmi špatné finanční situaci a nemůže si dovolit zaplatit dopravu a pohřeb. Hovoříme o vysoké částce kolem 9000 eur.

Miško zanechal dvě dcery Lucku a Klárku, které potřebují naši belasú pomoc. Proto se na Vás obracíme s velkou prosbou o sbírku finanční pomoci. Pro jeho rodinu byl založen účet na jméno starší dcery Klárky. Děkujeme za každou pomoc a prosíme o maximální sdílení. Miško, pozdravuj tam nahoru všechny slovanisty a fandi! Jednou belasý, navždy belasý!“

Krásné gesto kamarádů věrného fanouška Miška snad dopomůže rodině k částečnému vypořádání se s tragickou událostí a důstojnému poslednímu rozloučení. Ztrátu otce však mladým slečnám bohužel nikdy plně nahradit nedokáže.

Na výjezdu do Bosny a Hercegoviny tragicky zemřel věrný fanoušek Slovanu Michal Tesár.
Na výjezdu do Bosny a Hercegoviny tragicky zemřel věrný fanoušek Slovanu Michal Tesár.