Pátek 31. března 2023
Svátek slaví Kvido, zítra Hugo
Zataženo, déšť 13°C

Přetahovaná o diváky při MS: Expert ČT pod palbou. Vraťte Karocha!

Autor: mib

Všechno je jednou poprvé. Proto i čeští diváci holdující kopané mohli včera premiérově při přenosu ze zahajovacího utkání MS domácího Kataru s Ekvádorem (0:2) přepínat mezi Českou televizí a Novou.

Ale veřejnoprávní ČT příliš nevyšla sobotní »pozvánka «, kdy při osmifinále MOL Cupu Ostrava – Sparta (2:3) byl spolukomentátorem David Kobylík (41). V roce 2002 získal s Čechem, Grygerou či Barošem zlato na Euru hráčů do 21 let a v lize za Olomouc odkopal 112 mačů. Hlas záložníka Kralic na Hané však zněl – především sparťanské divácké obci – velmi nelibě.

Chyba, že „všech 22 hráčů se postavilo dovnitř pokutového území,“ by se snad televiznímu expertovi dala odpustit. Ale údajné »připískávání« ve prospěch Baníku? To ani náhodou! Fanoušci na internetu tak mají jasno: „Doufáme, že Kobylík dostane na mistrovství světa volno. Chceme zpátky Pavla Karocha!“ Česká televize svébytného experta (58) s rozporuplnými hláškami chtěla odsunout na druhou kolej, a tak muž přezdívaný »Pablo« raději po 15 letech skončil.

Pavel Karoch skončil jako fotbalový expert ČT
Pavel Karoch skončil jako fotbalový expert ČT
Od ČT jsem žádnou obsažnou kritiku nedostal. Karoch o konci v TV, komentování i mystice
Video se připravuje ...