Pondělí 24. června 2024
Svátek slaví Jan, zítra Ivan
Polojasno 24°C

Rudkovská ukázala novoroční výzdobu: Udělala ze sebe pohádkovou vílu!

Autor: sm

Ani tentokrát nezklamala! Manželka ruského krasobruslaře Pljuščenka je známá tím, že cokoliv dělá, musí být ve výsledku pompézní. A nejinak tomu bylo také s vánoční výzdobou, kterou prezentovala svým fanouškům na sociální síti. Kdo čekal klasické záběry na nazdobený dům, ten se šeredně spletl. Do hlavní role totiž při ukázce světelné výzdoby Jana Rudkovská pasovala sebe!

Rusové oslaví Vánoce až 7. ledna, Rudkovská už je ale dávno připravena. „Náš dům už je na Nový rok vyzdobený!“ radovala se ve videu, ve kterém fanouškům vyzvonila, že ozdoba vily, ve které žije spolu s Pljuščenkem a syny, je výsledkem spolupráce.

„Obvykle překvapujeme výzdobou interiéru, ale tady jsme se rozhodli udělat kouzelný i vchod,“ popsala Jana, která se na záběrech nakrucuje na schodech a předstírá, že se kochá honosnou výzdobou s pohyby pohádkové víly.

Později na sociální sítě přidala také vánoční stromeček a ukázala i tabuli, u které bude Pljuščenkova rodina hodovat. Také na druhém videu se postavila do hlavní role a u vánočního stromu zapózovala v honosných šatech, přičemž světýlka Rudkovská zapíná mávnutím hůlky.

Uživatelé instagramu se ale s ruskou producentkou příliš nepářou. Řada jich posílá ženu sedminásobného mistra Evropy do Chersonu, kde mají Ukrajinci kvůli ruské agresi daleko větší problémy než světýlka na svém domě, pokud jim ho tedy už Putinova armáda nesrovnala se zemí...

Manželka krasobruslařského šampiona předvedla vánoční výzdobu na domě.
Manželka krasobruslařského šampiona předvedla vánoční výzdobu na domě.