Středa 28. února 2024
Svátek slaví Lumír, zítra Horymír
Oblačno 11°C

Pljuščenkova manželka zuří: Blogerka ji nařkla z šíleného podvodu!

Autor: ptr

Tak tohle by určitě naštvalo každou ženu. Manželka slavného krasobruslaře Jevgenije Pljuščenka Jana Rudkovská (47) byla nařčena, že je výrazně starší, než udává. Z podvodu ji obvinila známá ruská bloggerka Milana Tjulpanová (29).

Rudkovská si to samozřejmě nenechala líbit a zaplavala sociální síť Telegram důkazy o své pravdě. Tjulpanová tvrdí, že si známá producentka zfalšovala pas, aby si ubrala celých sedm let. Toto bizarní obvinění se podle Jany samozřejmě nezakládá na pravdě a sdílela hned několik oficiálních dokumentů, které mají dokazovat její pravdu.

Jako další důkazy uvedla školy, kde studovala. Začala se základní, která je v rodném kazašském Kostanaji. Dále uvedla i další školy, které navštěvovala a nakonec prezentovala i lékařskou univerzitu včetně jejích archivů. „Nebuďte líní a zavolejte do školy číslo 55. Pořád tam pracuje moje třídní učitelka Sofia Jegorová,“ neváhala dokonce jmenovat svou bývalou kantorku. Zdá se tak, že obvinění bylo dostatečně vyvráceno.

Stále však není zcela jasné, co vedlo k takovému obvinění. Je možné, že se Milana mstí Rudkovské za podporu jejího exmanžela Alexandera Keržakova. Úspěšný fotbalista se s Tjulpanovou oženil v roce 2015 a společně mají syna. Toho chtěl ruský reprezentant po rozvodu do péče, ale soud se přiklonil na stranu matky.

Ruská bloggerka Milana Tjulpanová
Ruská bloggerka Milana Tjulpanová