Neděle 26. května 2024
Svátek slaví Filip, zítra Valdemar
Oblačno, bouřka 21°C

Pljuščenkova žena chce mít ze synů olympijské vítěze: Tvrdý trénink a žádná lítost

Autor: pl

Jana Rudkovská (47) a kontroverzní prohlášení. Dvojice pomalu tak přirozená jako léto a teplo. Manželka krasobruslaře Jevgenije Pljuščenka (39) a producentka tentokrát vyzdvihla do nebes krasobruslařku Alexandru Trusovovou (17) a odhalila ambiciózní plán týkající se jejích synů. Chce z nich mít šampiony!

Rudkovská, která je v Rusku expertkou na všechno, nedávno poskytla rozhovor pro web sport24.ru, ve kterém například hovoří o mladé krasobruslařce Trusovové, která na Zimních olympijských hrách v Pekingu skončila druhá. Podle slov partnerky Pljuščenka měl být ale výsledek jiný.

„Po ZOH se Trusovová stala hvězdou. Tento status si plně zaslouží. Sice nevyhrála olympiádu, ale mluvila jsem s mnoha experty a fanoušky krasobruslení. Všichni jsou toho názoru, že pravým vítězem je Saša,“ podělila se Rudkovská o svůj názor.

Žádná lítost ohledně dětí

Tím ale povídání o mladé krasobruslařce neskončilo. Trusovová vystoupila 8. června na Pljuščenkově ledním představení, následující ráno se zúčastnila soutěže a večer opět vystupovala. Její schopnost zvládat náročný program ocenil i Pljuščenko. „Můj manžel má z fyzičky Alexandry radost,“ vzkázala Rudkovská a pokračovala. „Řekl mi, že je na tom fyzicky lépe než Cristiano Ronaldo. Saša ještě všechny překvapí,“ nešetřila chválou.

V sedmnácti letech se už Trusovová řadí mezi ty nejlepší, ale co taková psychická stránka? S tou si Rudkovská hlavu neláme. Sama je obrovskou fanynkou krasobruslení a všude sebevědomě prohlašuje, že ze svých dětí chce mít olympijské vítěze.

Devítiletý Alexandr tvrdě trénuje a účinkuje v otcově show, mladšího Arsenije postavili, navzdory zděšení lékařů, na brusle v pouhém roce! „Pokud chcete, aby se z vašeho dítěte stal olympijský vítěz, nesmíte ho litovat. Chce to tvrdě trénovat. Chci, aby se z mých dětí stali vynikající sportovci jako je jejich otec,“ zopakovala znovu své ambice.

Stříbrná olympijská medailistka z Pekingu Alexandra Trusovová
Stříbrná olympijská medailistka z Pekingu Alexandra Trusovová