Sobota 1. dubna 2023
Svátek slaví Hugo, zítra Erika
Oblačno, déšť 11°C

Ronaldo prodává luxusní vilu v Manchesteru! Součástí kino nebo bazén

Autor: pl

Definitivní konec v Anglii. Zhruba tak by se dal pojmout prodej luxusní vily slavného fotbalisty Cristiana Ronalda (38), která sídlí v Manchesteru. Honosné sídlo nabízí vše, na co si člověk jen pomyslí. Cena je ale astronomická!

Mistrovské dílo moderního designu. Těmito slovy popisuje Ronaldovu vilu realitní kancelář, která ji nyní nabízí na prodej. Součástí majestátního pozemku je například posilovna, krytý bazén, tenisové kurty nebo kinosál. A cena? Pokud byste se chtěli procházet pokoji, kde se procházel i jeden z nejlepších fotbalistů historie, museli byste vypláznout bezmála 150 milionů korun.

Prodejem svého paláce tak udělá definitivní tečku za angažmá v Manchesteru, které skončilo velmi neslavně. Ronaldo si svůj ortel podepsal v pikantním interview s Piersem Morganem (57), kde o United nemluvil vůbec hezky. Následně vedla jeho cesta do Saúdské Arábie, kde podepsal dvouletou smlouvu s klubem Al Nassr. Nejedná se ale o jen tak ledajaký kontrakt. Ročně mu totiž vynese téměř pět miliard korun!

Vítěz Eura 2016 ale myslí i na život po fotbalové kariéře. V rodném Portugalsku nechal zahájit výstavbu vily v jedné z nejluxusnějších lokalit Quinta da Marinha. Zde se Ronaldo hodlá nastěhovat po konci své arabské mise.

Hvězdný fotbalista Cristiano Ronaldo prodává svou luxusní vilu v Manchesteru
Hvězdný fotbalista Cristiano Ronaldo prodává svou luxusní vilu v Manchesteru