Úterý 16. dubna 2024
Svátek slaví Irena, zítra Rudolf
Zataženo, déšť 16°C

Šafářová a Plekanec zmizeli z Česka: Úprk před Velikonocemi!

Autor: sm

Poslední víkend před Velikonočním pondělím se v řadě domácností nese v duchu pečení beránka, chystání výslužek pro koledníky nebo třeba doděláváním úklidu. Bývalá tenistka Lucie Šafářová (36) se spolu s rodinou rozhodla hodit tyto věci za hlavu a před svátky vyrazila slavit do teplejších krajin.

Česká grandslamová šampionka se na sociálních sítích pochlubila fotografií z letadla, kterým evidentně cestovala se dvěma dětmi sama. Očividně se ji ale povedlo dosáhnout situace, kterou ji nejedna maminka může závidět. Děti totiž let prospaly. „Takhle by šlo cestovat pořád,“ těšilo bývalou tenistku.

Vzápětí ukázala, jak spolu s dětmi tráví čas na hřišti u moře a označila destinaci, která je především přes léto u Čechů velmi oblíbená. Chorvatsko! Jak později Lucie přiznala, úplné tropy sice momentálně kousek od Zadaru nepanují, ale v porovnání s Českem, kde místy sněží, je tam stále příjemněji. „Vedro tu není, ale i tak je krásně,“ hlásila u videa, na kterém syn Oliver a dcerka Leontýnka dovádí na houpačkách.

Později ukázala také manžela Tomáše, který evidentně za rodinou přiletěl o něco později. „A už je tady i velitel rodiny,“ okomentovala fotografii svého muže se synem. Zároveň fanouškům připravila anketu v podobě dotazu, co si zrovna otec jejich dvou dětí dopřává. Asi málokoho pak překvapilo, že kapitán Rytířů si jako správný Čech dopřál pivo.

Let si Lucie nemohla vynachválit
Let si Lucie nemohla vynachválit