Neděle 26. května 2024
Svátek slaví Filip, zítra Valdemar
Oblačno, bouřka 21°C

Ronaldův vztah s Georginou drhne? Matka fotbalisty promluvila!

Autor: pl

V poslední době se v zahraničních médiích vyrojily spekulace o možné krizi ve vztahu fotbalisty Cristiana Ronalda (38) a jeho okouzlující přítelkyně Georginy Rodriguezové (29). Oba ale na sociální síti naznačují, že k žádným nesvárům nedochází. Nyní o jejich současné situaci promluvila osoba z třetí strany, konkrétně Ronaldova maminka. Jak to podle ní mezi nimi opravdu je?

Sedm let prý stačilo k tomu, aby začal mít Cristiano Ronaldo své partnerky až po krk. Důvod? Podle médií z Pyrenejského poloostrova je chování Georginy otřesné. Španělský deník Marca uvedl, že ponižuje své kamarádky. Portugalská televizní stanice CMTV zase zveřejnila, že CR7 už unavují věčné Georgiiny výlety po nákupních centrech. Je tomu ale skutečně tak?

Maria Dolores, maminka jednoho z nejlepších fotbalistů historie, tyto spekulace jasně popírá. „Všechno to jsou lži. Každý pár se čas od času pohádá, ale články pojednávající o jejich krizi nejsou pravdivé,“ citoval Dolores britský deník Daily Mail. Žena, která dala Cristianovi život, se ke vztahu svého syna vyjádřila během slavnostního otevření obchodu na své rodné Madeiře.

Potvrdila tak zprávy samotného Ronalda a Georginy. Argentinská přítelkyně pětinásobného držitele Zlatého míče na konci dubna zveřejnila útočně laděný text z písničky, podle kterého má být ve vztahu vše v pořádku. „Závistivci si vymýšlejí, drby se šíří a idioti tomu věří,“ zněl úryvek ze skladby s názvem Pokud zemřu od hudebníka Romea Santose. Ronaldo pro změnu publikoval na instagramu zamilovanou fotku, na které si oba dávají pusu během přípitku. „Na zdraví lásce,“ přidal k příspěvku. Společně se svědectvím jeho maminky je zřejmě definitivně potvrzeno, že hvězdný vztah zřejmě jen tak neskončí.

Ronaldova krize ve vztahu? Podle jeho maminky Marie Dolores je to nesmysl
Ronaldova krize ve vztahu? Podle jeho maminky Marie Dolores je to nesmysl