Neděle 14. dubna 2024
Svátek slaví Vincenc, zítra Anastázie
Polojasno 22°C

Chvíle hrůzy pro legendárního LeBrona: Synovi se na tréninku zastavilo srdce!

Autor: pl, ČTK

Patří mezi nejbohatší sportovce planety. Hvězdný basketbalista LeBron James (38) by ale určitě dal celé své jmění za zdraví svého syna Bronnyho (18). Ten totiž během tréninku utrpěl zástavu srdce!

Syn hvězdného amerického basketbalisty LeBrona Jamese Bronny utrpěl srdeční zástavu na pondělním tréninku svého týmu univerzity Jižní Kalifornie a byl převezen do nemocnice. 

,,Lékařský personál byl schopen Bronnyho ošetřit a odvézt do nemocnice. Nyní je ve stabilizovaném stavu a není na jednotce intenzivní péče," vyjádřil se mluvčí rodiny v oficiálním prohlášení. ,,LeBron a Savannah chtějí poslat nejhlubší poděkování a uznání lékařskému a sportovnímu personálu USC (univerzita v Jižní Kalifornii) za jejich neuvěřitelnou práci a obětavost," doplnil.

Bronny James je nejstarším synem čtyřnásobného šampiona zámořské ligy, který stále hraje za Los Angeles Lakers a v únoru vystřídal v čele tabulky nejlepších střelců historie NBA Kareema Abdula-Jabbara. V univerzitním týmu Trojans měl Bronny před sebou premiérovou sezonu. Jeho slavný otec by si s ním chtěl v nejlepší basketbalové lize zahrát, koneckonců na draft NBA půjde Bronny už další rok. Jaká ale bude mladíkova budoucnost po srdceční zástavě?

Bronny James nahnal svému slavnému otci pořádný strach. Přímo na tréninku totiž prodělal srdeční zástavu!
Bronny James nahnal svému slavnému otci pořádný strach. Přímo na tréninku totiž prodělal srdeční zástavu!