Středa 6. prosince 2023
Svátek slaví Mikuláš, zítra Ambrož / Benjamín
Zataženo, déšť se sněhem 1°C

Šafářová s Plekancem oslavili výročí svatby: Dojemné vyznání!

Autor: pl

Pět let. Tak dlouho spolu tvoří hvězdný hokejista Tomáš Plekanec (40) a extenistka Lucie Šafářová (36) zamilovaný pár. Vášeň jim podle příspěvků na sociální síti z manželství nevymizela, ba naopak. Společně si užívají každou chvíli. Jako třeba tu poslední, kdy oslavili významné výročí. 

Až na jednu výjimku schytává hokejové Kladno ze začátku sezony jednu prohru za druhou. Během neveselého období ale kapitán týmu Tomáš Plekanec dokáže najít důvod k radosti. Jako třeba druhé výročí svatby s bývalou tenistkou Lucií Šafářovou.

To slavný pár oslavil ke konci září, přičemž oba si důležitý den připomněli na instagramu. Zatímco ale někdejší hráč NHL přidal ke společné fotce pouze číslovku 2 se sadou emotikonů, jeho drahá polovička byla výřečnější.

„Další rok po tvém boku. Nudu s tebou zatím neznám, tak snad zvládnem i ten další rok se stejným tempem!“ napsala Šafářová na sociální síti pod sérii společných snímků. Spolu mají dceru Leontýnku (3) a syna Olivera (1). Kromě toho je „Pleky“ ještě otcem Matyáše (11) a Adama (8), které má s předchozího manželství s Lucií Vondráčkovou (43).

Lucie Šafářová si společně s Tomášem Plekancem připomněla výročí svatby
Lucie Šafářová si společně s Tomášem Plekancem připomněla výročí svatby