Neděle 19. května 2024
Svátek slaví Ivo, zítra Zbyšek
Oblačno, déšť 19°C

Šafářová s Plekancem vyrazili za kulturou: Tenistka musela smeknout!

Autor: TT

Česká tenistka Lucie Šafářová momentálně místo na kurtu tráví čas na mateřské dovolené. Zřejmě si však našla hlídání pro dceru Leontýnku a syna Olivera, aby společně s jejich tátou Tomášem Plekancem vyrazila do Rudolfina na koncert vážné hudby.

Dvořákova síň, kterou slavný sportovní pár navštívil, se řadí mezi nejvýznamnější koncertní sály ve střední Evropě již od roku 1896. Zatímco se prostor plnil libozvučnými tóny, tenistka neváhala a pořídila si pár nahrávek z koncertu Pražského filharmonického sboru.

A šla do kolen! Onomu tělesu vysekla obří pochvalu, kterou zveřejnila ve svém příběhu na Instagramu se slovy: „Obrovský respekt těmto hudebním mistrům. Byl to krásný zážitek. Děkuji,“ a svůj příspěvek ještě opatřila rozličnými emotikony.

Lucie Šafářová a Tomáš Plekanec vyrazili do Rudolfina na koncert vážné hudby.
Video se připravuje ...

Z koncertu následně sdílela i další ukázku. Tentokrát v ní označila profil Petra Pavla, prezidenta ČR, který se zřejmě rovněž účastnil této honosné kulturní akce. Před Rudolfinem se dále zvěčnila se svým milým, kdy je na fotografii vidět, že se stále udržuje v dobré formě i bez tenisu.

Dvořákova síň je pak jedinečný sál uvnitř Rudolfina, který uchvátí každého posluchače výtečnou akustikou i milovníky architektury díky fantastickému vzhledu. Vysoké stropy s impozantním lustrem, mohutné sloupy, neorenesanční výzdoba a podium s majestátními varhany nenabízí žádné jiné místo v Praze. To dotváří neopakovatelný zážitek z každého koncertu nebo slavnosti. Není tedy divu, že na Lucii Šafářovou hudba zde tolik zapůsobila.

Lucie Šafářová a Tomáš Plekanec vyrazili do Rudolfina na koncert vážné hudby.
Lucie Šafářová a Tomáš Plekanec vyrazili do Rudolfina na koncert vážné hudby.