Středa 28. února 2024
Svátek slaví Lumír, zítra Horymír
Oblačno 12°C

Ronaldo v šoku z verdiktu soudu: V Íránu ho chtějí zbičovat!

Autor: OB

Fotbalová superhvězda Cristiano Ronaldo (37) si to na území Íránu pořádně zavařil. V Teheránu se objevil na konci září kvůli utkání asijské Ligy mistrů, ve kterém nastoupil za svůj tým Al-Nassr. Kromě zápasu tam měl domluvené také setkání s malířkou Fatimou, kvůli kterému si vysloužil fyzický trest od íránského soudu. Informoval o tom web nogomania.com

Pětinásobný držitel zlatého míče působí v týmu Al-Nassr od poloviny minulé sezóny a v Saúdské Arábii se okamžitě stal celebritou číslo jedna. Fotbalově se rodákovi z Madeiry daří také, a proto se o své nové životní štaci vyjadřuje pouze pozitivně. Pár nepříjemností už však ve státech na asijském kontinentu řešit musel.

Ta poslední se odehrála v Íránu na konci září, kde se sešel s handicapovanou malířkou Fatimou. Ta je Ronaldovo velkou fanynkou a proto jí hvězdný útočník hned na začátku objal a políbil. To ale neměl dělat!

Striktní íránské právo totiž na veřejnosti zakazuje jakýkoliv fyzický kontakt se ženami a jeho chování vyvolalo mezi občany této země vlnu kritiky. Možná i proto se jeho čin dostal až před íránský soud, který pro rodáka z Madeiry určil velmi netradiční trest. Devadesát devět ran bičem! 

K trestu ale nejspíš nedojde, protože může být vykonán pouze na území státu, ve kterém byl trestný čin způsoben a dá se čekat, že se Ronaldo cestám do Íránu v nejbližší době vyhne.

Cristiano Ronaldo byl odsouzen k 99 ranám bičem
Cristiano Ronaldo byl odsouzen k 99 ranám bičem