Úterý 27. února 2024
Svátek slaví Alexandr, zítra Lumír
Oblačno 11°C

Adamczyková na StarDance září: Tohle jí vzkázaly Hlaváčková s Davidovou!

Autor: OB

Historicky nejúspěšnější česká snowboardistka Eva Adamczyková (30) si poslední měsíce dává od sněhu pauzu. Rozhodla se otestovat svůj talent na jiné sportovní odvětví a kývla na účast v taneční soutěži StarDance. A fanouškům svými výkony vyráží dech! Její pohybová šikovnost neunikla ani Andree Hlaváčkové (37) a Markétě Davidové (26), které jí na instagramu vysekly pořádnou poklonu.

Zlatá medaile z llympijských her v Soči a dva tituly z mistrovství světa. To je jen zlomek úspěchů, kterými se může česká snowboardistka Eva Adamczyková chlubit. Teď na malou chvíli vyměnila »prkno« na taneční parket. 

Příležitost ke změně jí nabídla taneční soutěž StarDance a česká závodnice zatím ukazuje, že sjezdovky nejsou jediné místo, kde umí divákům pořádně vyrazit dech. Společně s Jakubem Mazůchem, se kterým tvoří taneční pár, se rychle stala oblíbenkyní diváků a také favoritkou na vítězství.

Její poslední vystoupení na píseň od Ewy Farné nezůstalo bez odezvy a k jejímu výkonu se vyjádřila například tenistka Andrea Sestini Hlaváčková či biatlonistka Markéta Davidová. „Jsem z tebe normálně uhranutá. Krásná, elegantní, rytmická a ještě má výraz. Nechápu, nečekala jsem to a mám prostě otevřenou pusu,“ napsala na Instagram grandslamová vítězka z roku 2013 Andrea Hlaváčková.

Podobně reagovala také biatlonistka Markéta Davidová, která se stejně jako Eva Adamczyková může pyšnit titulem mistryně světa. „Neskutečný! Evo, ty jsi bohyně,“ napsala k videu, na kterém vystupuje česká snowboardistka.

Adamczyková tak světu dokazuje, že jízda na snowboardu není jediná činnost, ve které může excelovat. Odpověď na otázku, jestli dosáhne na celkové vítězství je ještě daleko, ale přízeň fanoušků této soutěže už si určitě získala.

Eva Adamczyková tvoří pár s Jakubem Mazůchem
Eva Adamczyková tvoří pár s Jakubem Mazůchem