Středa 29. listopadu 2023
Svátek slaví Zina, zítra Ondřej
Oblačno -1°C

Kuchta zveřejnil dlouhou omluvu: Udělal jsem strašnou pitomost...

Sype si popel na hlavu, jak to jen jde. Reprezentační útočník Jan Kuchta se po opileckém skandálu v olomouckém baru Belmondo jako první z trojice »pařmenů« veřejně omluvil.

Kuchta svůj vzkaz na sociální sítě poslal hned po záveřečném hvizdu, když si celé Česko oddychlo, že EURO nakonec bude. "Kluci, moc Vám gratuluju k výhře a k postupu na EURO. Díky vlastní blbosti jsem nemohl být s Vámi," začal sparťanský útočník své vyjádření.

Pak už přišla záplava omluv na všechny strany. "Nechci chodit kolem horký kaše. Prostě jsem udělal strašnou pitomost. Omlouvám se Vám, spoluhráčům z nároďáku, a taky realizačnímu týmu v čele s trenérem Šilhavým. Omlouvám se všem, kteří se o nás v reprezentaci starají. Fanouškům. A Spartě.  Speciální omluva směřuje i takhle veřejně k rodině a všem blízkým, kterým na mě záleží," uvedl.

"Udělal jsem něco, na co nejsem pyšný. Je to pro mě lekce. Přijímám kritiku, která se teď na mě valí. Už od pondělního dopoledního tréninku jsem zpátky ve Spartě a chystám se na závěrečnou fázi podzimu. Je mi jasný, že slova všechno nedokážou napravit… Důvěru si budu muset vybudovat znovu," uzavřel svůj vzkaz.

Vladimír Coufal musel podpírat spoluhráče Brabce
Vladimír Coufal musel podpírat spoluhráče Brabce