Úterý 5. března 2024
Svátek slaví Kazimír, zítra Miroslav
Oblačno 11°C

Těhotná Jessica přiznala: Naučí Kordovo vnouče česky?

Autor: OB

Americká golfistka Jessica Kordová (30), jejímž otcem je známý český tenista Petr Korda (55), si minulý týden užila oslavu svého těhotenství, které oznámila na konci léta. Na večírku, po boku svých kamarádek, odhalila pohlaví miminka a fanouškům nyní prozradila, jestli bude její první potomek mluvit rodným jazykem svých prarodičů.

Účastnice Letních olympijských her v Tokiu se na Instagramu ráda chlubí svým těhotenským bříškem, které je pár týdnů před porodem už pořádně veliké. Fanoušci jí tak čím dál častěji pokládají otázky ohledně budoucí výchovy miminka a také na to, jestli stále cítí pouto k České republice.

Velmi častým dotazem tak bylo, jestli vítězka šesti profesionálních turnajů, plánuje své prvorozené dítě učit česky. Jessica Kordová však měla k tomuto dotazu, možná trochu překvapivě, jasnou a stručnou odpověď. „Určitě,“ napsala na Instagramu golfistka.

A jestli ani toto prohlášení někomu nestačí jako důkaz k tomu, že světoznámá golfistka, která se narodila na Floridě, stále miluje stát, ze kterého pochází její tatínek s maminkou, možná změní názor poté, co se dozví jaká je její oblíbená vánoční píseň.

„Vánoce pro mě znamenají české filmy a písničky,“ prozradila dcera grandslamového vítěze ve svém příspěvku, ke kterému přiložila píseň Tři oříšky, nazpívanou Ivetou Bartošovou. Tu si tak mohli poslechnout její fanoušci z celého světa.

Do posilovny Kordová chodí i v průběhu těhotenství
Do posilovny Kordová chodí i v průběhu těhotenství