Čtvrtek 30. května 2024
Svátek slaví Ferdinand, zítra Kamila
Oblačno 21°C

Manžel Hlaváčkové po návratu z nemocnice: Dojemné překvapení pro dcerku!

Autor: pl

Letošek jim přinesl velké výzvy.Slavná extenistka Andrea Sestini Hlaváčková (37) a její manžel Fabrizio Sestini nedávno přivítali na svět druhou dcerku Beu. Sotva si ale stihl vysoký Ital přivézt svou manželku s novorozenou holčičkou z porodnice, sám se musel vydat za lékaři na operaci a později vyšlo najevo, že mu byla diagnostikována rakovina. Teď ale sympatická sportovkyně zveřejnila chvíle po návratu Fabrizia z nemocnice, který si pro svou starší dcerku připravil nádherné překvapení!

Zpráva, ze které mrazí. Přesně tu zveřejnila někdejší skvělá tenistka Andrea Sestini Hlaváčková v polovině dubna, když na sociální síti přiznala, že jejímu manželovi Fabriziovi lékaři diagnostikovali rakovinu štítné žlázy. Italský fešák prodělal tyreoidektomii, tedy odstranění štítné žlázy, ale nevědělo se, proč se tak stalo. Vysvětlení později přinesla právě Hlaváčková.

Nyní zveřejnila mnohem radostnější příspěvek. Konkrétně moment, kdy se Fabrizio vrátil z nemocnice. A rozhodně nepřišel s prázdnou. „Malý návrat do minulosti, kdy se tatínek vrátil z nemocnice s dárkem,“ napsala Hlaváčková k videu na instastories. A co vlastně starší dcerka Isabella dostala? Stavebnici pohádkové klouzačky, kterou jí její táta pomohl postavit. „Tatínek byl nadšený, že strávil noc stavěním,“ přidala věčně usměvavá sportovkyně v dalším videu.

Mimo jiné svým sledujícím, kterých má na instagramu přes šedesát tisíc, uvedla, že jejímu manželovi je už lépe. „Čas letí, Bee už jsou dva měsíce a Fabrizio je zpět ve formě,“ přidala k videu, na kterém panuje rodinná pohoda. Přes těžkosti v posledních měsících to tedy vypadá, že situace se v životě Hlaváčkové obrací k lepšímu a společně se svou láskou a dvěma dcerkami si zase může užívat rodinné pohody.

Fabrizio Sestini, manžel hvězdné extenistky Hlaváčkové, měl pro svou dcerku Isabellu po návratu z nemocnice krásné překvapení.
Fabrizio Sestini, manžel hvězdné extenistky Hlaváčkové, měl pro svou dcerku Isabellu po návratu z nemocnice krásné překvapení.