1. června 2020 • 10:22

VIDEO: Rekord ligy! Český střelec dosáhl 43 killů a Sampi jdou na eSubu

Autor: Jiří Novák – Sazka eLEAGUE
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Podívejte se, jak Dominik Hašek vyklízel své poklady ze zavřené Síně slávy
Ambiciózní Vyškov narazí na Vrbův Zlín. Vychutná si Příbram Pardubice?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Neuvěřitelný. Tak by se dal jedním slovem popsat výkon Martina "Pechyn" Pechouška v nedělním zápase Sazka eLEAGUE proti Gunrunners. Český střelec předvádí dlouhodbě parádní výkony. Posledním víkendovou show si vysloužil první místo ve statistice zabití, když si hned v první mapě připsal za třicet kol neskutečných 43 killů!Po Vertigu, které Sampi vyhráli jednoznačně 16:8, přišel na řad jejich pick, kterým bylo Inferno. A na něm se potvrdila slova Jaroslava „Sank1“ Chlumského, který se v rozhovoru z minulého týdne vyjádřil ke dvoum střelcům, kteří shodou okolností drželi svůj tým v boji o vítězství.

 

„Potenciál někoho, jako je Pechyn, prostě potlačit nechceš,“ nechal se slyšet kouč Sampi před posledním kolem základní části. Když byl dotázán na souboj svého týmu s Gunrunners, nezapomenul na jedno velké překvapení: „Já jsem nikdy neviděl, že by to Lucasovi někdy takhle střílelo a hrál tak dobře.“

Oba borci předvedli nejeden kvalitní play, Pechyn byl však stále o level výš než slušně hrající Lukáš „LucasP“ Pócsik. 

Pechyn dovedl svůj celek k výhře 16:14, když si připsal 43 killů a 2,26 KD! Sampi se ve čtvrtfinále utkají s eSubou, která po základní části skončila na posledním postupovém místě. Vítěz série se pak utká v semifinále s Gunrunners. 

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud