8. ledna 2021 • 12:12

Flusha, Autimatic a Sunny plánují společný tým pro rok 2021

Autor: Jiří Novák – Sazka eLEAGUE
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
SESTŘIH: Jablonec - Mladá Boleslav 2:0. Kozlova úspěšná premiéra, hosté dohrávali v devíti
SESTŘIH: Sparta  – Pardubice 2:1. Domácí se na výhru nadřeli, rozhodl Olatunji
VŠECHNA VIDEA ZDE

Robin „flusha“ Rönnquist, Timothy „autimatic“ Ta a Miikka „suNny“ Kemppi kontakují podle dbltap.com organizace ohledně nového potenciálního rosteru CS:GO. Toto spojení čekal málokdo. Spojení Fina, Švéda a Američana v jednom týmu není pro Counter-Strike zrovna tradičním. Mezinárodní sestavy jsou však v posledních letech na vzestupu, mix evropských a amerických hráčů není výjimkou, zářným příkladem spojení více kontinentů jsou Complexity, kde nalezneme Evropany spolu s Američanem a Australanem. Ano, světu stále vládnou sestavy složené z hráčů jedné země, CS:GO organizace se však nebojí experimentovat.

Dalším takovým experimentem by mohlo být právě spojení tří hvězd, které v roce 2020 začaly pomalu vyhasínat. Autimatic s Gen.G sice zažil povedený vstup do sezóny, v prosinci však byla kompletní sestava poslána na přestupovou listinu. Sunny s ENCE ani netřeba komentovat, CS:GO sestava se mění den co den, finská sestava se momentálně topí až na 66. místě světového žebříčku. Ani Fnatic neprožívají povedené období, Flusha odehrál poslední pozitivní event na přelomu dubna a května.

Trio by nyní rádo restartovalo své kariéry v novém týmu, kde by mohli atakovat příčky nejvyšší. Něco, co se jim dlouhé měsíce nedaří. 

Spojení borců napovídají i události posledních několika dnů. Sunnymu bylo finskou organizací povoleno hledání nového angažmá. „Něco již řešíme, nic však není finální,“ říká Fin o své budoucí destinaci. Autimatic si již tradičně hraje se svými fanoušky na Twitteru, Flushu by měl ve Fnatic podle Jareka „Dekay“ Lewise nahradit Jack „Jackinho“ Ström Mattson.

 

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud