21. prosince 2022 • 11:58

Problémový BOOM? Ex-spoluhráč z Gaimin Gladiators nastínil, co mělo stát za odchodem českého Dotaře

Autor: David Randuška
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Od nájezdů s Finy po zlatou trefu Pastrňáka. Podívejte se na všechny české góly na MS
REVIEW Sparty: Priskeho odchod? Polemika: Neodejde. Ne, klíčem bude Friis
VŠECHNA VIDEA ZDE

Miroslav "BOOM" Bičan skončil po letošním The International v Gaimin Gladiators a podepsal s Team Secret. Za jeho odchodem podle jeho bývalého spoluhráče byly interní peprnosti. Problémy měl český player dělat na bootcampu, svěřil se DyrachYO.O kauze informoval server dotesports s odkazem na rozhovor ruského serveru Cybersport. V něm Anton „DyrachYO“ Shkredov z Gaimin Gladiators uvedl, že "BOOM je kvalitní hráč, ale měli jsme s ním problémy na bootcamu." 

„Nemyslím si, že bych měl prozrazovat, co se dělo za oponou, to je prostě nevhodné. Doufám ale, že tohle vykopnutí poslouží jako budíček a může znovu nastartovat jeho kariéru. Buď se bude snažit vyhrát a porazit všechny, nebo se stane nudnou kopií Nishy se špatnými výsledky,“ dodal. 

Přestup do stříbrného týmu The International

BOOM byl v Gaimin Gladiators necelý rok. Mezi největší úspěch se řadí čtvrté místo na ESL One Stockholm 2022, na prestižním The International skončil jeho tým na dělené 9. - 12. příčce. 

DyrachYO ve výše zmíněném rozhovoru mluvil také o motivaci, jako základním stavebním kamenem úspěchu či neúspěchu českého playera. O ní by ale v novém působišti měl mít postaráno. Team Secret patří k absolutní špičce, což letos potvrdil stříbrným místem na TI. 

Secret se navíc umisťuje vysoko už dlouhodobě. Právě u The International si lze povšimnout zajímavé analogie. V roce 2018 byl Team Secret pátý, v roce 2019 čtvrtý, po covidové pauze v roce 2021 bronzový a loni, jak jsme zmínili, stříbrný - bude ta rok 2023 pro organizaci i českou hvězdou s puncem zlata? 

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud