Šance na profit? 10%. Co dalšího víme o Prime Icon Packu? | iSport.cz
16. dubna 2021 • 16:50

Šance na profit? 10%. Co dalšího víme o Prime Icon Packu?

Autor: njc
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
SESTŘIH: Sparta - Baník 3:1. Rozhodla komická hrubka, Dočkal byl u všech gólů
Olomouc - Slavia: Provodovi se podlomilo koleno a musí střídat, v slzách odešel do kabiny
VŠECHNA VIDEA ZDE

Dlouhou dobu si hráči stěžovali na špatná SBC. Nehratelné ikony nelákají, to se dá chápat. Nyní dali EA Sports gamerům šanci na dražší a kvalitnější ikony díky Prime Icon Pack SBC. Jeho cena se pohybuje okolo 450 tisíc mincí, což není až tak strašidelné číslo. Jenže šance na profit je minimální. Procento, že dostanete jednu z top dvanácti karet, je 1,19%.Hidetoshi Nakata, Jari Litmanen nebo Miroslav Klose. To jsou zřejmě nejčastější pully z Prime Icon Packů. Složíte tři jedenáctky s Ratingem 86, 85 a 83, za odměnu se dočkáte jedné z prime ikon. Jenže výsledek je často žalostný.

Podle dat futinsights.com je šance na hráče, který stojí alespoň 400 tisíc, pouhých 13,8%. Playera s cenou mezi 95 a 555 tisíci coinů dostanete v 90,3% případů.

Web futinsights.com vypočítá také očekávanou hodnotu hráče z PIP, která je 287,9k, medián je pak na necelých 200k. V průměru tak Fifaři na balíčcích ztratí 160 tisíc mincí. A to není zrovna malá částka.

Samozřejmě, balíčky ve FIFA a všech ostatních hrách jsou na tom podobně, zde se ale jedná už o opravdu slušnou porci coinů.

Prime Icon Pack Prime Icon PackFoto futinsights.com

Témata:  sport, FIFA, esport, fifa 21
Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud