22. června 2022 • 15:50

Pringles je partnerem českého esportu a cílí na gamery. Vyhrát můžeš nabušený herní notebook

Autor: David Randuška
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Mohutný šikula v „kollerovské tradici“, co klame tělem. Chybovala Slavia?
Nechutný závěr poháru. Bitky fanoušků a zásah policie na hřišti
VŠECHNA VIDEA ZDE

Tradiční výrobce chipsů Pringles se zapojil v globální kampani do sílícího trendu esportu a gamingu. V soutěži nabízí našlapaný notebook Razor Balde a další herní příslušenství. Vedle toho je Pringles partnerem Dota 2 Sazka eLEAGUE i blížícího se Summer Cupu v League of Legends.PringlesFoto Pringles, Sazka eLEAGUE

"Ke každému balení Pringles můžeš vyhrát impozantní herní notebook Razer Blade nebo další herní příslušenství Razer," avizuje Pringles. Zapojit do soutěže o mašinu respektovaného výrobce Razer můžeš na webových stránkách společnosti.

Pringles se zapojil také do domaćí esportové scény. Společnost se stala partnerem FIFA eLEAGUE i proběhlého jarního splitu Dota 2 Sazka eLEAGUE. Kromě toho podpoří tak Summer Cup LoL

Ideální snack k hraní her

A samotné "pringlesky"? Ty můžou být vítanou pochoutkou při sledování nebo hraní esportu. Na rozdíl od jiných chipsů totiž nemastí prsty. 

Kromě toho díky umístění v tubě se můžete vyhnout rušení a šustění sáčků, jíst je můžete jednou rukou a vyndavají se jednoduše a rychle. 

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud