Už máš svůj tým na fantasy extraligy? Hrajeme o 100 tisíc! | iSport.cz
15. listopadu 2017 • 10:00

Už máš svůj tým na fantasy extraligy? Hrajeme o 100 tisíc!

Autor: iSport.cz
TOP VIDEA
Slavia - Opava: Hrabina šílenou hrubkou namazal Musovi na první gól, 1:0! Slavia - Opava: Hrabina šílenou hrubkou namazal Musovi na první gól, 1:0!
Zlín - Kometa Brno: Kucsera narazil do zadku Fryšary. Z ledu ho odvezli na nosítkách! Zlín - Kometa Brno: Kucsera narazil do zadku Fryšary. Z ledu ho odvezli na nosítkách!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Jedinečná šance pro znalce hokejové extraligy! Zapoj se do kvalifikační soutěže Sazka Fantasy o ceny v hodnotě 100 000 Kč. Jak na to? Vyber si vlastní tým z reálných hráčů, sleduj jejich výkony a poraž všechny soupeře. Ti nejlepší se můžou těšit na finálový souboj o balík peněz!Ve středu 15.11. přichází s extraligou první kvalifikace do hokejové předvánoční soutěže o 100 000 Kč! Vstup do soutěže je zdarma a postupuje 20 nejlepších. Finále proběhne 20. 12. a první místo si odnese rovnou krásných 15 000 Kč.

Středeční kolo extraligy nabídne hned šest zápasů, svoji sestavu tak můžeš zásobovat hráči z 12 týmů. Nezapomeň zvolit kapitána, tedy hráče, jehož zisk fantasy bodů se zdvojnásobí.

Sestav nejlepší tým z hráčů extraligy a hraj o 100 tisíc!

Hraj Sazka Fantasy a vyhraj nezapomenutelné zážitky

A pak už jen sleduj, jestli si vsadil na správnou kartu a budeš se moc ukázat ve finále, kde rozdáme 100 tisíc korun!

Zážitek na celý život! Vítěz Sazka Fantasy trénoval s Jágrem
 

 

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Program a rozpis zápasů Tabulka Změny pravidel Herní model Aktuální kolo Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu. Před novým ročníkem se měnila pravidla. Titul obhajuje Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

Články odjinud
Články odjinud