1. března 2015 • 00:05

Parádní kličky Baníku i Sparty. Co ukázali Kukec a Matějovský?

Autor: pta
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Po Naganu jsme zaspali. Teď je načase se vrátit. Vlasák a Marha řeší, co dál po zlatu
SESTŘIH: Česko - Švýcarsko 2:0. ZLATÁ domácí pohádka! Rozhodl Pastrňák
VŠECHNA VIDEA ZDE

Nejen Barošův a Kadlecův gól, či zahozená penalta od Davida Lafaty. Při ligovém šlágru, ve kterém fotbalisté Sparty překvapivě remizovali na hřišti Baníku Ostrava 1:1, se bylo na co dívat i při situacích, které neměly přímý vliv na výsledek. Podívejte se, jaké parádičky předvedli borci na obou stranách.Matějovského klička

První parádu odpoledne ukázal už na konci úvodní dvacetiminutovky Marek Matějovský. Jeden z nejzkušenějších hráčů Sparty se blýsknul průnikem po straně, při kterém se na začátku elegantně obtočil také kolem kapitána Baníku Milana Baroše , ale jeho nadějný průnik spoluhráči dál nezužitkovali. A dobrou náladu neměl po konci utkání ani sparťanský záložník. Nejen kvůli konečnému výsledku. V závěru dostal čtvrtou žlutou kartu v sezoně a přijde v příštím kole o pražské derby s Duklou.

VIDEO: Pojď sem, kam jdeš! Parádní klička Matějovského proti Baníku
Video se připravuje ...

Kukecova dvojitá patička

Chorvatský záložník Baníku už několikrát v minulosti ukázal, že se nebojí na trávníku předvést vybrané finesy. Třeba jako na podzim v Plzni, kdy zamotal hlavu Tomáši Hořavovi. Tentokrát si „vybral“ pro další vybraný kousek v 63. minutě Maria Holka . Patičkou obránci Sparty prostrčil míč mezi nohama, ale parádní trik s dvojitou patičkou nakonec skončil bez efektu. Balon totiž Kukecovi utekl do zámezí.

Ostrava - Sparta: Klička Davora Kukece
Video se připravuje ...

Trik jako od Ronalda! Kukec z Baníku vyšachoval plzeňského Hořavu
Video se připravuje ...

CELÝ SESTŘIH: Ostrava - Sparta 1:1
Video se připravuje ...

 

Vstoupit do diskuse
0


Články odjinud


Články odjinud