Nucené práce? Peltovi "galacticos" uklízeli odpadky. Dobrovolně | iSport.cz
21. října 2015 • 14:38

Nucené práce? Peltovi "galacticos" uklízeli odpadky. Dobrovolně

Autor: hp
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Liga mění pravidla: Stačí odehrát polovina duelů, častější testy, sporné stopky za ŽK
Britský novinář: Fotbal je dnes v Liverpoolu vysvobozením. Co přestupová politika?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Trest jabloneckého bosse Miroslava Pelty pro fotbalisty za horší výsledky v podobě „nucených prací“? Nikoli! Zcela dobrovolně vyrazila šestice hráčů Jablonce do podzimních Jizerských hor, aby se zúčastnila dobročinné akce s názvem „Ukliďme Jizerky“.„Rádi jsme se prošli a společně přispěli k dobré věci. Celý jablonecký region by měl být pyšný na svoji krásnou přírodu. V Jizerkách je opravdu nádherně - v létě i v zimě,“ prozradil gólman Jablonce Vlastimil Hrubý.

Do přírody v okolí Bedřichova vyrazil s parťáky Martinem Pospíšilem, Martinem Doleželam, Markem Kyselou, Luďkem Pernicou a Michalem Bártou. Fotbalisté spolu s klubovým maskotem sovou Jizerkou posbírali na šestikilometrovém pochodu několik pytlů odpadků.

CELÝ SESTŘIH: Jablonec - Slavia 0:0. Domácí se dál trápí

Akce se konala ve spolupráci se Společností pro Jizerské hory, na jejíž účet rovněž putovalo čtyři tisíce korun, které vynesla aukce originální kšiltovky s nápisem „galacticos“, jak se klubu s mistrovskými choutky přezdívá.

„Vyšlo nám pěkné počasí a bylo to fajn odpoledne. Po remíze se Slavií to byla i ideální příležitost, jak si trochu pročistit hlavy,“ přiznal Hrubý.

Jablonec totiž v této sezoně za svými ambicemi výrazně zaostává. Doma ještě ze sedmi zápasů nevyhrál. Naposledy jen remizoval se Slavií bez branek 0:0 a dál zůstává uvíznutý uprostřed tabulky. Další šanci oslavit na Střelnici první výhru má v sobotu od 20.15 proti Dukle. 

Vstoupit do diskuse
0


Články odjinud


Články odjinud