Baník uloví dvoumetrového Srba. Přijít by měl záložník Panič | iSport.cz
Richard Šíma
28. června 2017 • 15:35

Baník uloví dvoumetrového Srba. Přijít by měl záložník Panič

TOP VIDEA
Na Anglii bez Dočkala. Kdo ho nahradí? Pickford smázl Vydrovy výroky Na Anglii bez Dočkala. Kdo ho nahradí? Pickford smázl Vydrovy výroky
SESTŘIH: Třinec - Vítkovice 3:0. Ani napodruhé Bartošákova kouzla na Oceláře nestačila SESTŘIH: Třinec - Vítkovice 3:0. Ani napodruhé Bartošákova kouzla na Oceláře nestačila
VŠECHNA VIDEA ZDE

Téměř dvoumetrový srbský defenzivní záložník Stefan Panič se podle všeho stane další letní posilou Baníku Ostrava.  Čtyřiadvacetiletý hráč srbského Metalac Gornji Milanovac by měl do Ostravy odejít na přestup. Nikdo z klubu tuto transakci zatím nepotvrdil, ale je zřejmě jen otázkou času, kdy se tak stane.Panič, měřící 195 centimetrů, nasbíral za Milanovac v uplynulé sezoně 32 startů. Nastřílel tři góly a v lednu nastoupil dokonce za srbskou reprezentaci v utkání proti Spojeným státům. Odehrál celé utkání.

Jeho cena se podle serveru transfermarkt.com pohybuje okolo 9 milionů korun. Baník za něj ale podle informací Sportu zaplatí méně.

Panič je po Milanu Barošovi, Tomáši Poznarovi a Martinu Šindelářovi čtvrtým hráčem, jehož Baník do kádru po příchodu nového kouče Radima Kučery přivedl. Tím dalším by mohl být záložník Tomáš Hykel z Frýdku-Místku. V klubu už naopak nepokračují Lubomír Urgela, Petr Nerad a Tomáš Hučko, kterým v Baníku skončila hostování.

Milan Baroš opět obléká dres Baníku Ostrava, ve kterém chce ukončit kariéru
Milan Baroš opět obléká dres Baníku Ostrava, ve kterém chce ukončit kariéru

 


Články odjinud


Články odjinud