3. ledna 2018 • 10:45

Sparta si stáhla objev z Liberce. Holoubek si vypůjčil dva mladíky

Autor: ,
Reklama
TOP VIDEA
Plzeň - Karviná: Procházka zakroutil nádhernou standardku za záda Berkovce Plzeň - Karviná: Procházka zakroutil nádhernou standardku za záda Berkovce
Svátek parkuru ovládl Madrid in Motion. Jaké bylo Prague PlayOffs? Svátek parkuru ovládl Madrid in Motion. Jaké bylo Prague PlayOffs?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fotbalová Sparta už formuje kádr pro jaro. Z původně dvouletého hostování v Liberci se již po půlroce na Letnou vrací 21letý záložník Jiří Kulhánek, který se ve čtvrtek 4. ledna zapojí s prvním týmem do přípravy. Opačným směrem míří za trenérem Davidem Holoubkem obránce Daniel Köstl a záložník Tomáš Wiesner. "Připojili se k nám, ale to je spíš takové okysličení. O dalších jménech zatím nechceme mluvit. Největší posílení by pro nás bylo, pokud by nikdo neodešel," uvedl Holoubek na začátku přípravy.Kulhánek, kterého si v Liberci před sezonou vyhlédli ve Vlašimi, měl na severu Čech původně hostovat dvě sezony. Na podzim však pod vedením trenéra Jindřicha Trpišovského podával velmi dobré výkony a zabydlel se v základní sestavě.

Na své místo nepustil ani Lukáše Váchu, který přišel v průběhu podzimu do Slovanu ze Sparty na hostování.

V lize Kulhánek odehrál jedenáct zápasů, ve kterých nasbíral 811 minut. Díky dobrým výkonům se prosadil i v reprezentaci do 21 let, kde mu kouč Vítězslav Lavička svěřil i kapitánskou pásku.

Naopak ze Sparty do Liberce za trenérem Davidem Holoubkem míří z juniorského týmu talentovaný stoper Daniel Köstl a z druholigové Vlašimi, kde byl zapůjčený, záložník Tomáš Wiesner. Ve FNL odehrál 15 utkání (1 205 minut) a jednou se zapsal mezi střelce.

Jihlava - Liberec: Kulhánek našel rozběhnutého Graiciara, ten ale hlavičkoval nad bránu
720p 360p

 


Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze