5. ledna 2018 • 17:45

Mišič už má nový klub. Stála o něj Sparta, ulovil ho Sporting Lisabon

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
Sparta - Teplice: Moulis šokuje letenské tribuny! Šílené bránění domácích, 1:0 pro hosty Sparta - Teplice: Moulis šokuje letenské tribuny! Šílené bránění domácích, 1:0 pro hosty
Česko - Švýcarsko 2:4. Medaile z MS nevyšla, Češi doma končí čtvrtí Česko - Švýcarsko 2:4. Medaile z MS nevyšla, Češi doma končí čtvrtí
VŠECHNA VIDEA ZDE

Stála o něj Sparta, Josip Mišič nakonec zamíří někam jinam. Třiadvacetiletý chorvatský středopolař totiž dal přednost Sportingu Lisabon. Portugalský klub za něj Rijece zaplatí zhruba tři miliony eur (78 milionů korun).S informací, že chorvatský reprezentační záložník se bude nakonec stěhovat na Iberský poloostrov, přišel jako první deník A Bola. Mišič už je dokonce v Portugalsku. Odpoledne přistál na letišti v Lisabonu a je velice pravděpodobné, že podepíše se svým novým chlebodárcem smlouvu.

Mišičův přestup přijde Sporting na tři miliony eur pro novou akvizici je připraven dlouhodobý kontrakt na 5,5 roku. Sparta byla s hráčem na osobních podmínkách domluvená a chorvatské Rijece měla nabízet podobnou sumu, ale hráč se nakonec přiklonil k nabídce z Portugalska.

Proč dal Mišič nakonec Sportingu přednost před Spartou? Může to být i tím, že ho na jaře souboje v evropských pohárech. Sporting si skončil třetí ve skupině D Ligy mistrů a pro jarní část sezony si tak zajistil účast ve vyřazovací části Evropské ligy, kde se utká s Astanou.

Fotbalové přestupy ONLINE>>>

 


Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze