Plzeň - Domažlice 7:4. Trefil se Chorý či Bakoš, dva góly dal Kopic

Tomáš Chorý má za sebou první start v dresu Viktorie
Má pozice ve Slavii? Už není tak silná jako dřív, říká kapitán Škoda Má pozice ve Slavii? Už není tak silná jako dřív, říká kapitán Škoda
Ligový speciál už v pátek v deníku Sport: soupisky, program, rozhovor s Hapalem Ligový speciál už v pátek v deníku Sport: soupisky, program, rozhovor s Hapalem

Fotbalisté Plzně přestříleli Domažlice 7:4 a vyhráli i druhé utkání zimní přípravy. Dvakrát se za vedoucí celek nejvyšší soutěže trefil Jan Kopic a premiérový gól v dresu Viktorie zaznamenala posila Tomáš Chorý. Pátý celek třetí ligy ale hned čtyřikrát využil chyby v domácí obraně a druhý poločas dokonce nečekaně vyhrál 2:1.

Plzeňský trenér Pavel Vrba nasadil do obou poločasů rozdílné jedenáctky. Ta první začala podle očekávání velkým náporem a za 20 minut vedla 3:0. Domažlice pak dvěma slepenými góly snížily, ale favorit ještě do pauzy zareagoval dalšími třemi trefami. Mezi nimi byl i premiérový zásah Chorého v plzeňském dresu, jehož ránu domažlický brankář nedokázal zkrotit.

V druhém dějstvím netradičně vyzkoušel Vrba záložníka Diega Živuliče na pozici stopera. Viktoria sice měla dál více ze hry, ale prosadil se už jen Marek Bakoš, zatímco hosté skórovali dvakrát. V závěru ze zdravotních důvodů musel ze hřiště nejlepší plzeňský střelec podzimu Michael Krmenčík.

Viktoria po úvodním vítězství 3:0 nad Ústím nad Orlicí i v druhém duelu přípravy vyhrála o tři branky. V sobotu Plzeň čeká poslední utkání v domácích podmínkách se Sokolovem a pak už odjezd na první ze dvou zahraničních soustředění.

Domácí: 7. Havel, 14. Kopic, 20. Kolář, 32. Kopic, 34. Chorý, 37. Petržela, 56. Bakoš

Hosté: 21. Mužík, 24. Došlý, 52. Hejda, 86. Došlý

Domácí: 1. poločas: Šiman – Havel, Hubník, Piroch, Limberský – Hrošovský, Ivanschitz – Petržela, Kolář, Kopic – Chorý
2. poločas: Sváček – Řezník, Živulič, Hájek, Kovařík – Hořava, Čermák – Zeman, Bakoš, Pilař – Krmenčík

Hosté: 1. poločas: Švihořík – Kadar, Bauer, Hrubý, Teršl, Mlynařík – Pfeifer,Braun, Došlý- Mužík,Sedláček
2. poločas: Brych – Blažek, Chocholoušek, Hrubý, Mlynařík – Buršík, Mužík, Vais, Bezdička – Ungr, Hejda

Stadion FC Viktoria Plzeň, Luční ul.

Písek - FK Teplice 1:4 (0:3)

Branky Teplic: 4. Krob, 25. A. Kučera, 33. Žitný, 55. Vaněček.

Sestava Teplic:

I. poločas: Plachý - Hyčka, Ljevakovič, Král, Krob - Šup, T. Kučera, Žitný, A. Kučera - Červenka, Vaněček.

II. poločas: Plachý - Vondrášek, Kodeš, Král, Hyčka (65. Šup) - Vošahlík, Soungole, Gebert, A. Kučera (65. Žitný) - Haljeta, Vaněček (65. Červenka). Trenér: Šmejkal

Kayserispor - 1. FC Slovácko 4:1 (2:0)

Branky: 30. Bulut, 44. Mendes, 65. Stojiljkovič, 79. Varela - 46. Kubala.

Sestava Slovácka:

I. poločas: Daněk - Juroška, Suchý, Břečka, Reinberk - Hellebrand, Šumulikoski, Havlík - Navrátil, Zajíc, Rezek.

II. poločas: Daněk - Šimko, Hofmann, Tkáč, Divíšek - Kohút, Daníček, Machalík - Vasiljev, Kubala, Petr. Trenér: Kordula.

FK Jablonec - Oberlausitz Neugersdorf 6:0 (2:0)

Branky: 24. Jovovič, 28. Tecl, 52. Doležal, 56. Lischka, 62. Schön, 84. Mihálik.

Sestava Jablonce:

I. poločas: Hrubý - Jankovič, Pernica, Hübschman, Hanousek - Masopust, Považanec, Trávník, Jovovič - Tecl, Doležal.

II. poločas: Hrubý - Holeš, Pernica, Lischka, Hanousek - Diviš, M. Kubista, Breda, Schön - Mihálik, Doležal. Trenér: Rada.

FK Mladá Boleslav - Velké Hamry 7:0 (3:0)

Branky: 20., 84. a 89. Ladra, 17. Novák, 30. Mareš, 63. Klobása, 82. Přikryl.

Sestava M. Boleslavi:

I. poločas: Šeda - Souček, Chaluš, Klíma, Fabián - Jánoš - Ladra, Matějovský, Mareš, Novák - Chramosta.

II. poločas: Vejmola - Křapka, Král, Klíma, Souček - Valenta - Ladra, Hubínek, Přikryl, Novák - Klobása. Trenér: Uhrin ml.

Chorý: Neřeším, kdo bude útočníkem číslo jedna. Hlavní je, abychom společně táhli za jeden provaz
720p 360p

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.