Plzeň - Domažlice 7:4. Trefil se Chorý či Bakoš, dva góly dal Kopic

Autor: iSport.cz
0
Bořil v ofsajdu? Asi ano, ale žádný záběr není stoprocentní. Nejasná ČK pro Petráka
SESTŘIH: Boston - Toronto 2:3. Pastrňák dal první gól v play off, rozhodl ale Matthews

Fotbalisté Plzně přestříleli Domažlice 7:4 a vyhráli i druhé utkání zimní přípravy. Dvakrát se za vedoucí celek nejvyšší soutěže trefil Jan Kopic a premiérový gól v dresu Viktorie zaznamenala posila Tomáš Chorý. Pátý celek třetí ligy ale hned čtyřikrát využil chyby v domácí obraně a druhý poločas dokonce nečekaně vyhrál 2:1.

Plzeňský trenér Pavel Vrba nasadil do obou poločasů rozdílné jedenáctky. Ta první začala podle očekávání velkým náporem a za 20 minut vedla 3:0. Domažlice pak dvěma slepenými góly snížily, ale favorit ještě do pauzy zareagoval dalšími třemi trefami. Mezi nimi byl i premiérový zásah Chorého v plzeňském dresu, jehož ránu domažlický brankář nedokázal zkrotit.

V druhém dějstvím netradičně vyzkoušel Vrba záložníka Diega Živuliče na pozici stopera. Viktoria sice měla dál více ze hry, ale prosadil se už jen Marek Bakoš, zatímco hosté skórovali dvakrát. V závěru ze zdravotních důvodů musel ze hřiště nejlepší plzeňský střelec podzimu Michael Krmenčík.

Viktoria po úvodním vítězství 3:0 nad Ústím nad Orlicí i v druhém duelu přípravy vyhrála o tři branky. V sobotu Plzeň čeká poslední utkání v domácích podmínkách se Sokolovem a pak už odjezd na první ze dvou zahraničních soustředění.

Domácí: 7. Havel, 14. Kopic, 20. Kolář, 32. Kopic, 34. Chorý, 37. Petržela, 56. Bakoš

Hosté: 21. Mužík, 24. Došlý, 52. Hejda, 86. Došlý

Domácí: 1. poločas: Šiman – Havel, Hubník, Piroch, Limberský – Hrošovský, Ivanschitz – Petržela, Kolář, Kopic – Chorý
2. poločas: Sváček – Řezník, Živulič, Hájek, Kovařík – Hořava, Čermák – Zeman, Bakoš, Pilař – Krmenčík

Hosté: 1. poločas: Švihořík – Kadar, Bauer, Hrubý, Teršl, Mlynařík – Pfeifer,Braun, Došlý- Mužík,Sedláček
2. poločas: Brych – Blažek, Chocholoušek, Hrubý, Mlynařík – Buršík, Mužík, Vais, Bezdička – Ungr, Hejda

Stadion FC Viktoria Plzeň, Luční ul.

Písek - FK Teplice 1:4 (0:3)

Branky Teplic: 4. Krob, 25. A. Kučera, 33. Žitný, 55. Vaněček.

Sestava Teplic:

I. poločas: Plachý - Hyčka, Ljevakovič, Král, Krob - Šup, T. Kučera, Žitný, A. Kučera - Červenka, Vaněček.

II. poločas: Plachý - Vondrášek, Kodeš, Král, Hyčka (65. Šup) - Vošahlík, Soungole, Gebert, A. Kučera (65. Žitný) - Haljeta, Vaněček (65. Červenka). Trenér: Šmejkal

Kayserispor - 1. FC Slovácko 4:1 (2:0)

Branky: 30. Bulut, 44. Mendes, 65. Stojiljkovič, 79. Varela - 46. Kubala.

Sestava Slovácka:

I. poločas: Daněk - Juroška, Suchý , Břečka, Reinberk - Hellebrand, Šumulikoski, Havlík - Navrátil, Zajíc, Rezek.

II. poločas: Daněk - Šimko, Hofmann, Tkáč, Divíšek - Kohút, Daníček, Machalík - Vasiljev, Kubala, Petr. Trenér: Kordula.

FK Jablonec - Oberlausitz Neugersdorf 6:0 (2:0)

Branky: 24. Jovovič, 28. Tecl, 52. Doležal, 56. Lischka, 62. Schön, 84. Mihálik.

Sestava Jablonce:

I. poločas: Hrubý - Jankovič, Pernica, Hübschman, Hanousek - Masopust, Považanec, Trávník, Jovovič - Tecl, Doležal.

II. poločas: Hrubý - Holeš, Pernica, Lischka, Hanousek - Diviš, M. Kubista, Breda, Schön - Mihálik, Doležal. Trenér: Rada.

FK Mladá Boleslav - Velké Hamry 7:0 (3:0)

Branky: 20., 84. a 89. Ladra, 17. Novák, 30. Mareš, 63. Klobása, 82. Přikryl.

Sestava M. Boleslavi:

I. poločas: Šeda - Souček, Chaluš, Klíma, Fabián - Jánoš - Ladra, Matějovský, Mareš, Novák - Chramosta.

II. poločas: Vejmola - Křapka, Král, Klíma, Souček - Valenta - Ladra, Hubínek, Přikryl, Novák - Klobása. Trenér: Uhrin ml.

Chorý: Neřeším, kdo bude útočníkem číslo jedna. Hlavní je, abychom společně táhli za jeden provaz