Návrat Bořka Dočkala se blíží! Sparta už se domluvila s Číňany | iSport.cz
Jan Vacek
11. února 2019 • 20:14

Návrat Bořka Dočkala se blíží! Sparta už se domluvila s Číňany

Autor: Jan Vacek
TOP VIDEA
Čeští fotbalisté v exotice: Němec, Karoch, Caha zkusil Írán
NEJ transparenty z českých fotbalových stadionů: Ostré vzkazy i masivní chorea
VŠECHNA VIDEA ZDE

Je to blízko, velice blízko. Bořek Dočkal a Sparta. Tohle spojení by mohlo v nejbližších dnech znovu platit. Podle informací iSport.cz udělal letenský klub výrazný pokrok ve snaze získat reprezentačního kapitána zpět do svých řad. Dohodl se totiž na podmínkách transferu s čínským celkem Henan Jianye. Zbývá doladit ještě dva konkrétní kroky. Kolik by Sparta za Dočkala mohla zaplatit? A jak se podařilo náročná jednání znovu obnovit?Je to velký obrat v zimní sáze o Bořku Dočkalovi. Jestliže ještě v polovině ledna ležel jeho potenciální návrat do Sparty na mrtvém bodě, nyní je velice reálný. Podle informací iSport.cz úspěšně zdolala tu nejtěžší překážku. Tou byla dohoda s čínským Henanem na podmínkách přestupu.

Letenští se zájmem o znovuzískání kreativního záložníka nijak netajili, jednání však dlouho přešlapovala na místě. Z daleké Číny přilétla zpráva, že Henan na třicetiletého reprezentanta požaduje stejnou částku, za kterou ho před dvěma lety vykoupil. Tedy 230 milionů korun. Suma, u které bylo prakticky vyloučené, že by ji Sparta byla ochotná vyskládat na dřevo.

Během uplynulého víkendu ovšem nabraly události spád. „V sobotu se jednání rozjela znovu na plné obrátky.

Přečtěte si pokračování článku s předplatným Premium
Získejte neomezený přístup již od 49 Kč měsíčně

Chci předplatné Premium

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Program a rozpis zápasů Tabulka Změny pravidel Herní model Aktuální kolo Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu. Před novým ročníkem se měnila pravidla. Titul obhajuje Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava
Články odjinud


Články odjinud