TŘI varianty sestavy proti Baníku: Dočkal může ve Spartě posadit Kangu | iSport.cz
24. února 2019 • 05:00

TŘI varianty sestavy proti Baníku: Dočkal může ve Spartě posadit Kangu

TOP VIDEA
Nejpodceňovanější hráči extraligy? Flek, Lenc, ale i Jelínek nebo Krošelj
TOP 5 náročných sportů: Kde se potí krev? Specifika fotbalu či MMA
VŠECHNA VIDEA ZDE

V týdnu podepsal smlouvu na tři a půl roku, znovu se stal hráčem Sparty. Nic tak nebrání tomu, aby hvězdný záložník Bořek Dočkal naskočil do rozběhnutého jara. A hned na úvod to bude pořádná bomba. Postaví se proti nažhavenému Milanu Barošovi a jeho Baníku. Jaké místo v sestavě Letenských reprezentační kapitán zaujme?Jedna věc je prakticky jistá. Vlastně tři. Bořek Dočkal dnes nastoupí v základní sestavě Sparty. Na ruce bude mít kapitánskou pásku. A na zádech nezvykle číslo deset. „Kdyby to bylo na mně, asi bych se k devítce vrátil. Nechtěl jsem ale žádat o číslo, které už někdo nosí. To ve fotbale není dobrý úvod do kabiny,“ připomněl zkušený záložník fakt, že „jeho“ devítka v letenské kabině náleží Guéloru Kangovi.

Otázkou ovšem zůstává, na jakou pozici ho hlavní trenér Zdeněk Ščasný zařadí. Zkušený stratég má hned několik možností, jak sestavou v návaznosti na Dočkalův příchod zatočit. Nejreálněji se v tuhle chvíli jeví varianta, že reprezentační lídr zaujme oblíbené místo podhrotového hráče. 

Přečtěte si pokračování článku s předplatným Premium
Získejte neomezený přístup již od 49 Kč měsíčně

Chci předplatné Premium

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Program a rozpis zápasů Tabulka Změny pravidel Herní model Aktuální kolo Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu. Před novým ročníkem se měnila pravidla. Titul obhajuje Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava
Články odjinud


Články odjinud