Hertha má jasno: Drobného už nechceme! | iSport.cz
27. května 2010 • 22:14

Hertha má jasno: Drobného už nechceme!

Autor: ČTK
Jaroslav Drobný má smůlu.
TOP VIDEA
Baník - Sparta: Kangova střela pořádně protáhla Laštůvku Baník - Sparta: Kangova střela pořádně protáhla Laštůvku
Liberec - Karviná: Chyba karvinské obrany! Breite se dostal před Hrdličku sám, 3:0 Liberec - Karviná: Chyba karvinské obrany! Breite se dostal před Hrdličku sám, 3:0
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fotbalová Hertha Berlín už o českého brankáře Jaroslava Drobného nestojí. Podle agentury SID vedení druholigového celku stáhlo nabídku nové smlouvy poté, co ji třicetiletý reprezentant odmítl.



"Drobný už u nás nechce působit a my na klíčové pozici brankáře potřebujeme mít stoprocentní jistotu," řekl manažer klubu Michael Preetz.

"Děkujeme Jarovi za všechno, co pro nás v posledních letech udělal a přejeme mu hodně štěstí," dodal.Drobného, kterému končí smlouva, se k setrvání v týmu marně pokoušel přemluvit i nový trenér Marcus Babbel.

"Už máme vyhlédnuté nějaké alternativy," uvedl Preetz. V posledních dnech se psalo zejména o Gerhardu Tremmelovi, který odešel z Chotěbuzi.

Hertha v uplynulé sezoně sestoupila z bundesligy a Drobný v jejím průběhu několikrát tým zkritizoval. V závěru soutěže si za to dokonce vysloužil pokutu 6000 eur (asi 153.000 korun).

 
Články odjinud


Články odjinud