Kuka: Budoucnost bude patřit Slavii, půjde ve stopách Plzně

Internacionálové Bohemians slaví vítězství na Vánočním turnaji.
Pavel Kuka ve finále tradičního fotbálku klubových legend
Slávista Lukáš Došek v zápase proti Bohemians na vánočním turnaji internacionálů
Internacionálové Bohemky se radují z triumfu na tradičním vánočním turnaji
Marek Kincl se ukázal na vánočním turnaji internacionálů v rudém dresu Sparty.
Marek Kincl se ukázal na vánočním turnaji internacionálů v rudém dresu Sparty.
Marek Kincl se ukázal na vánočním turnaji internacionálů v rudém dresu Sparty.
10
Fotogalerie
iSport.cz
Ročník 2015/16
Začít diskusi (0)

Strádání je u konce, dobré časy se vracejí. Minimálně pro fotbalovou Slavii. Myslí si to internacionál Pavel Kuka, bývalý reprezentant a útočník klubu z Edenu. „Jsem přesvědčený o tom, že budoucnost bude patřit Slavii,“ tvrdí.

Slavia změnila majitele a chystá se spustit zemětřesení. Tedy alespoň co se týče hráčského kádru. A fanoušci jásají a těší se na úspěchy. „Radost je odůvodněná. Silný a stabilní majitel je základ dlouhodobějšího úspěchu a takového majitele Slavia má,“ svěřil se Kuka na vánočním turnaji internacionálů.

Video placeholder
Budoucnost bude patřit Slavii, půjde ve stopách Plzně, věří Kuka • iSport TV

Klub z Edenu teď splňuje podle Kuky vše, co potřebuje pro úspěch. Má nejmodernější stadion i zázemí. Teď jsou na řadě posily. „Přál bych Slavii co nejkvalitnější hráče, aby se prosadila v Evropě, tak jako to zažila v posledních pěti letech Plzeň,“ prohlásil Kuka.

Zároveň ale vyzval fanoušky Slavie k trpělivosti. „Základ Slavia má, teď už je to o lidech. Bude to hodně i o srdíčku, chtěl bych, aby se vrátili hráči, co klubem prošli. Jako Hloušek, Pekhart,“ řekl internacionál. Tato kritéria však nesplňuje třeba Josef Hušbauer. Toho Slavia koupila z konkurenční Sparty.

„Jeho historie bude možná pro někoho neomluvitelná. Bude si tu důvěru muset zasloužit a svými výkony táhnout Slavii,“ poznamenal Kuka na adresu fotbalisty, který jako dítě v televizi vyhlásil, že by do klubu z Edenu nešel a ani hráče druhého „S“ neuznává. Hrál totiž za Spartu. Od zimy se ale stal slávistou.

Video placeholder
Krasnodar taky není ze Sparty úplně happy, myslí si Chovanec • iSport TV
Začít diskuzi

Nejvyšší česká fotbalová soutěž mění v sezoně 2024/2025 oficiální název na Chance Ligu. Titul obhajuje Sparta Praha.

iSport FantasySestřihy zápasůVIDEO momenty

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Bohemians 1905

Fotbal dnes * Liga mistrů * Evropská liga * Konferenční liga

Doporučujeme

Články z jiných titulů