Začátek byl na prd! V kabině byla bouřka, prozradil Poznar

Marek Hlinka a Tomáš Poznar proti Miloši Bosančičovi při zápase Ostrava - Liberec
2
Fotogalerie
Ročník 2017/18
Začít diskusi (0)

Před pár dny v obsáhlém rozhovoru pro iSport.cz prohlásil, že jej stoprocentní nasazení snad jednou posune do střelecké pohody. Ostravský útočník Tomáš Poznar však nemohl tušit, že se trefí hned v sobotu proti Liberci. Jeho branka nakonec zařídila Baníku bod. „Snad hned v Karviné přidám další,“ konstatoval 29letý dlouhán.

Video placeholder
Ostrava - Liberec: Je srovnáno! Po výborné práci Filla zakončil na zadní tyči přesně Poznar 1:1 • iSport TV

Poznar je známý tím, že nevypustí jediný souboj. Proti Liberci však Baník v prvním poločase připomínal spíš neškodné zvířátko než celek, který je ochotný rvát se do krve o záchanu. To vytáhlého forvarda naštvalo. „Nebylo to tak, že by vypadl jeden nebo dva výkony. Celkově to vůbec dobré nebylo. Všichni jsme byli všude pozdě, špatně jsme rozehrávali. Prostě hrůza, na prd,“ kritizoval odchovanec Zlína.

A když se Oscar trefil v posledních vteřinách první půle, bylo zle. „Šatňák byl nepříjemný, ale koledovali jsme si. Zatlačili nás a Lašty nás několikrát podržel.“

Že by uspokojení čtrnáctou příčkou v tabulce? „No, já doufám, že to tak nebylo... V kabině byla bouřka a pak už to měl s námi soupeř sakramentsky těžké,“ dodal Poznar o herním vzkříšení po pauze.

Byl to právě on, kdo v 52. minutě ve Vítkovicích srovnal stav na 1:1. Fillo se rychle uvolnil, místo střely zvolil překvapivý přízemní centr a Poznar neměl problém levačkou zamířit do odkryté klece. Ligová branka po čtvrt roce! „Je to povzbuzení,“ těšilo jej, přestože další nepřidal. A šance na to měl. „Góly od útočníků potřebujeme. Úspěšnost musí být padesát až sedmdesát procent, pak budu spokojený,“ řekl.

Zlepšenou efektivitu bude moct potvrdit za týden v třaskavém duelu v Karviné. „Je to slezské derby. Jak to bude vypadat v hledišti, tak to bude i na hřišti,“ naznačil další drsnou válku Poznar.

Video placeholder
CELÝ SESTŘIH: Ostrava - Liberec 1:1. Hosté opět bez výhry, pálili Oscar a Poznar • iSport TV

KonecLIVE
11

Začít diskuzi

Nejvyšší česká fotbalová soutěž mění v sezoně 2024/2025 oficiální název na Chance Ligu. Titul obhajuje Sparta Praha.

iSport FantasySestřihy zápasůVIDEO momenty

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Bohemians 1905

Fotbal dnes * Liga mistrů * Evropská liga * Konferenční liga

Doporučujeme

Články z jiných titulů