FORTUNA národní liga | Sňozík: Dovol, tady kopu desítky já | iSport.cz
14. října 2008 • 04:59

Sňozík: Dovol, tady kopu desítky já

Autor: Blesk
Radek Sňozík
TOP VIDEA
SESTŘIH: Slavia - Midtjylland 0:0. První zápas bez gólu, blýskl se Kolář
Trpišovský o Midtjyllandu: Strašně těžko se proti nim tvoří šance
VŠECHNA VIDEA ZDE

Je to chlapík s nervy pevnými jako špagáty! Brankář a zároveň střelec Radek Sňozík v neděli zase nadchl fanoušky Bohemians 1905. V sedmatřicáté minutě proměněnou penaltou rozhodl vítězným gólem o výhře svých barev nad Karvinou.Miláček fanoušků se zase ukázal jako chladnokrevný kat.

Míč si na puntík pokutového kopu totiž pečlivě chystal nováček v dresu Bohemky Aziz Ibragimov. „V bratislavském Slovanu jsem byl na penalty specialista. Z pěti jsem jich proměnil pět,“ vyprávěl po utkání pro oficiální web klubu z Ďolíčku.

I v závěru první půle byl připraven prokázat svůj talent. Jakmile si ale míč začal připravovat, přispěchal za ním gólman Sňozík. Ve Vršovicích je totiž na »pentle« specialistou on! Vždyť gólu se už dočkal i v první lize!

Vyjukaný Ibragimov se tedy musel poroučet. „Byl překvapený, když jsem se vedle něho zjevil u míče, brankáře asi nečekal,“ smál se Sňozík po své první trefě v sezoně.

„Řekl jsem mu: »Dej mi to, já dám gól.« Aziz jen dvakrát špitl »Jo, jo,« s takovým tázavým tónem. Tak jsem mu odpověděl »Jo, jo, dám ho.« A bylo po diskusi,“ dodal gólman. Jak slíbil, tak splnil. „Musím uznat, že to kopl vážně skvěle,“ připustil Ibragimov.

Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud