30. září 2016 • 15:20

Kadlec, Totti a další. UEFA vybrala střelce Sparty do týmu týdne

Autor:
TOP VIDEA
Olympijská past na Samkovou a spol.: osmimetrový pád na startu! Olympijská past na Samkovou a spol.: osmimetrový pád na startu!
Sparta - Mountfield HK: To byl bodyček! Rozhodčí poslal k zemi Kukumberga Sparta - Mountfield HK: To byl bodyček! Rozhodčí poslal k zemi Kukumberga
VŠECHNA VIDEA ZDE

Za báječný výkon se dočkal Václav Kadlec zasloužené odměny. Střelec dvou gólů Sparty při vítězství nad Interem Milán 3:1 se dostal do nejlepší jedenáctky týdne v Evropské lize, kterou sestavuje Evropská fotbalová unie UEFA. Kromě něj v ní nechybí třeba legenda AS Řím Francesco Totti.V minulé sezoně to byl celkem běžný jev. Do nejlepší sestavy kola se sparťané objevovali během svojí jízdy do čtvrtfinále celkem pravidelně. Po vítězství 3:0 na hřišti Lazia Řím v osmifinálové odvetě v ní měli hned trojnásobné zastoupení (Bičík, Costa, Krejčí).

Tentokrát Kadlece zařadila UEFA do zálohy, ačkoliv dočasný trenér Sparty David Holoubek vysunul nejdražší posilu v historii české ligy úplně na hrot. Kromě toho je Kadlec nominovaný na cenu pro nejlepšího hráče týdne, kterou volí fanoušci.

V elitní jedenáctce se nachází ještě legendární Francesco Totti, který asistoval u tří ze čtyř gólu AS Řím při vítězství 4:0 nad Astrou Giurgiu. Dostalo se i na německého reprezentačního obránce Benekta Höwedese ze Schalke, či dva ze tří hráčů, kteří mají na kontě po druhých zápasech už tři góly (Bailey z Genku a Joaozinho z Krasnodaru).

Nejlepší sestava týdne v Evropské lize
Waterman (APOEL) – Martina (Southampton), Höwedes (Schalke), Criscito (Petrohrad) – Bailey (Genk), Marcelo Díaz (Celta Vigo), Kadlec (Sparta), Schönbächler (FC Curych) – Totti (AS Řím), Joaozinho (Krasnodar), Kilduff (Dudalk)

720p 480p 360p 240p
Václav Kadlec: Pomohla nám dobře zvolená taktika

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze