Opilí fanoušci Dinama rabovali v Táboře! | iSport.cz
3. října 2008 • 12:39

Opilí fanoušci Dinama rabovali v Táboře!

Autor: ČTK
TOP VIDEA
Prymula hrozí omezeními. Zavře hokej krám? Na fotbale možná limit 3 000
Plzeň se v Ondráškovi trefila, říká redaktor Sportu. Sedne i do kabiny
VŠECHNA VIDEA ZDE

FOTOGALERIE - Fanoušci Dinama Záhřeb, vracející se ze čtvrtečního utkání s pražskou Spartou v Poháru UEFA, se pokusili časně ráno vyrabovat dvě čerpací stanice v Táboře.Skupinka 19 podnapilých mladíků si z regálů brala bez placení cigarety, pivo, sušenky, hračky a prezervativy.

Při odjezdu chorvatské fanoušky zadrželi policisté z pořádkové jednotky, které přivolala na pomoc obsluha benzínky. Mladíci zaplatili za ukradené zboží a jeden z řidičů dostal pokutu za větší počet lidí v autě.

Policisté pak fanoušky doprovodili až na česko-rakouské hranice. ČTK to dnes řekla mluvčí jihočeské policie.

Chorvatští nájezdníci plení obchod
Chorvatští nájezdníci plení obchod


Vše se stalo krátce po 02:00, kdy na dvě benzinové stanice na obchvatu Tábora dorazily dodávky Opel Vivaro a VW Transporter s opilými fandy chorvatského klubu. Uvnitř prodejen pak brali, co jim přišlo pod ruku.

"Na výzvy obsluhy k zaplacení nereagovali a z čerpacích stanic s výsměchem odcházeli," uvedla mluvčí. Obsluha proto zavolala policii. Ta obě dodávky s rozjařenými fanoušky zastavila hned za výjezdem z jedné z čerpacích stanic. "Jejich opileckou agresivitu utlumila přítomnost policejních těžkooděnců," dodal mluvčí.

Policisté všem fanouškům zkontrolovali doklady a řidiči podrobili dechové zkoušce. Jeden z nich dostal také pokutu, protože v jeho devítimístné dodávce cestovalo deset lidí. Policisté obě auta sledovali až na hranice s Rakouskem.

Související články
Články odjinud


Články odjinud