3. listopadu 2008 • 16:41

Slavia proti Aston Ville v televizi? Možná

Autor:
Radost hráčů pražské Slavie po vítězství nad Brnem
TOP VIDEA
Sparta - Slavia: Tecl upadl ve vápně, video se zpožděním poradilo penaltu, Škoda proměnil – 3:3 Sparta - Slavia: Tecl upadl ve vápně, video se zpožděním poradilo penaltu, Škoda proměnil – 3:3
Sparta - Slavia: Stanciovu ránu lehce tečoval Škoda a Sparta vede 3:0 Sparta - Slavia: Stanciovu ránu lehce tečoval Škoda a Sparta vede 3:0
VŠECHNA VIDEA ZDE

Naděje, že čeští televizní diváci uvidí čtvrteční zápas Poháru UEFA mezi fotbalisty pražské Slavie a Aston Villy, stále žije. Se Slavií začala jednat stanice Nova Sport.Česká televize údajně nabízela, že z Edenu vyrobí přenos, který Slavia může prodat zahraničním zájemcům a dostane 200 tisíc korun, což vedení klubu odmítlo.

"S televizí Nova jednáme, je to jediná česká stanice, která vyjádřila přání tento atraktivní zápas vysílat. A my jsme velmi nakloněni k tomu, abychom se domluvili," řekl Rosen.

"Čtvrteční zápas je výjimečnou událostí. Slavia je jediným českým zástupcem v pohárech, vede ligu. Chceme, aby tahle událost byla i výjimečně oceněna," uvedl v tiskovém prohlášení generální ředitel klubu Petr Doležal.

Rosen dodal, že Slavia by byla spokojena s bezplatnou výrobou signálu a částkou půl milionu korun, což Česká televize neakceptovala. Slavia tak zadala výrobu televizního signálu externí firmě a přenos prodá minimálně anglickému kanálu Channel 5.

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>

Témata:  sport, fotbal, Slavia, villa, UEFAKlasická verze
Mobilní verze