Finále LM: Chapadlo ukázalo na Manchester! | iSport.cz
27. května 2011 • 11:43

Finále LM: Chapadlo ukázalo na Manchester!

Autor: hp
Chobotnice Paul má zdatného nástupce! Hlavonožec Iker vybral jako vítěze Ligy mistrů Manchester United
TOP VIDEA
SE SIMONOU: Martin Erat a brněnský hantec. Co je to paluša či hrnót krtkem? SE SIMONOU: Martin Erat a brněnský hantec. Co je to paluša či hrnót krtkem?
Pět Jágrových dekád: Jak se legenda měnila od 80. let až dodnes? Pět Jágrových dekád: Jak se legenda měnila od 80. let až dodnes?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Měkkýš věští vítězství „rudých ďáblů“. Chobotnice Iker předpověděla, že v zítřejším finále Ligy mistrů zvítězí Manchester United nad Barcelonou.Jak? Hlavonožec žijící v akváriu na jihu Španělska v městečku Benalmadena nedaleko Málagy si k snědku vybral sardinku ze skleněné trubice se znakem anglického týmu na místo stejného válce se symbolem katalánského velkoklubu. Chobotnice Iker tak následuje svého slavného předchůdce.


Chobotnice Paul má zdatného nástupce! Hlavonožec Iker vybral jako vítěze Ligy mistrů Manchester United
Chobotnice Paul, která uhynula v minulém roce, se nejvíce proslavila při loňském mistrovství světa v Jihoafrické republice, jehož všechny výsledky včetně triumfu Španělů správně předpověděla. Podobným způsobem, kdy si vybírala potravu z boxů označených pomocí národních vlajek.

Šestnáctikilový hlavonožec Iker, jenž je pojmenovaný po gólmanovi španělské reprezentace a Realu Madrid Ikeru Casillasovi, již předpověděl vítězství Realu Madrid ve Španělském poháru. Naopak se netrefil v semifinále, když proti Barceloně věřil opět spíše Realu Madrid.

Trefí se španělská „věštkyně s chapadly“ tentokrát správně, anebo zkrátka jen nemá jmenovkyně ikony Realu Madrid ráda Barcelonu? Zítřejší večer ve Wembley odpoví.

 
Skupina F
Články odjinud


Články odjinud